Gleb vydáva freestyle, ktorý nahral pri šoférovaní: Počul si už FRISTAJLYN 1?

Gleb nejde s prúdom, jeho rap je iný ako u väčšiny scény, možno aj preto je tak úspešný. Vytvoril si vlastnú cestu, ktorou prerazil medzi najsledovanejších členov slovenskej rap game a pokračuje ďalej. Najnovšie dal o sebe vedieť zaujímavým freestyleom, ktorý netrvá ani 60 sekúnd, ale dostane vás do varu. Poďme sa na to pozrieť zblízka.

Gleb vydal FRISTAJLYN 1, v ktorom ide freestyle popri tom ako šoféruje. Vzhľadom na to, že sa jedná o prvý diel, priaznivci tohto slovenského rappera sa môžu tešiť aj na pokračovanie. Gleb je známy tým, že nemá problém s lyrikou, a že freestyle mu veľmi ide. Týmto videom to potvrdil a reakcie ľudí, či už priamo pod videom na YouTube alebo na Glebovom Instagrame, sú prevažne pozitívne.

A niet sa čo čudovať. Aj keď sa jedná o freestyle, je nesmierne kvalitný. Ono, ak sledujete pravidelne Gleba, tak viete, že nepublikuje niečo, s čím nie je on ako osoba spokojný. A teda, keďže toto video uzrelo svetlo sveta, Gleb s ním musel byť spokojný. To je jednoducho zaužívaná formulka jeho doterajšej tvorby.

Gleb na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že ak ľudia chcú číslo 2, tak nech mu dajú vedieť. Keď si pozriete komentáre pod daným príspevkom, odpoveď vám sem písať zrejme ani nemusíme. Nepotrvá teda veľmi dlho a Gleb pravdepodobne vydá aj pokračovanie jeho freestyleového vystupovania. Vzhľadom na to, ako vyzeral prvý diel, máme sa na čo tešiť.

Foto: Gleb, YouTube video

Odporúčame