Gleb ponúka svieži song „BOO“. Zaujme text, beat aj klip na mobil

Stredajší večer ti okorenia nielen zápasy futbalovej Ligy majstrov, ale aj Gleb. Vonku je jeho nová skladba, ktorá nesie názov „BOO“. Meno zaujímavé, text ešte viac. Nebudeme ťa zbytočne naťahovať, poď to rovno skontrolovať. 

Gleb si robí, čo chce: Vol. 2 

V lete, keď sme analyzovali Glebov hudobný projekt BIG BOY FM, sme napísali, že si tento chalan robí, čo chce. Dovoľte, aby sme si toto tvrdenie vypožičali aj október 2022. Gleb totiž pokračuje v trende, ktorý nastolil a my mu v tom plne fandíme. Jeho rap nie je generický, je originálny, pričom, ak jeho skladby sledujete komplexne, dá sa tam všimnúť veľké množstvo pútavých prvkov. Cítiť zahraničie, cítiť progres, takto nejako to má vyzerať.

Aby toho nebolo málo, všimni si klip, ktorý je natočený iPhone. Keď sa to dá, tak prečo nie.

Klip na mobil natočili Dalyb a AJF Team. A treba vôbec písať, kto sa postaral o hudbu? Aj keď to všetci viete, tak treba. Samozrejme, že Komander.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gleb (@glebzoo)

Song „BOO“ je svieži a vtiahne ťa do deja pomerne rýchlo. Nám sa páči, čo zrejme cítiť aj z tohto článku. Zaujíma nás aj váš názor. Môžete nám ho dať vedieť v komentároch na sociálnych sieťach.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Youtube.com/BIG BOY GLEB

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.