Gleb má vonku nový track: Vonku TOP EP, chudákov klepe: Toto je DaysGO. Kto je na feate?

Zajtra oficiálne vychádza nové Glebove EP s názvom Leto v kufri, ktoré bude dostupné na všetkých digitálnych platformách. Dnes vyšiel jeden z trackov z tohto EP, volá sa DaysGO a na prvé počutie je nesmierne kvalitný a originálny. Poďme sa naň pozrieť, v momente, kedy vychádzajú tieto riadky, je skladba vonku približne dve hodiny. Usudzujeme, že väčšina z vás tento track ešte nepočula.

Vonku TOP EP, chudákov klepe, celý deň v rape. Riadky a myšlienky, ktoré sa veľmi rýchlo dostanú pod kožu. Musíme povedať, že Gleb na tomto tracku poriadne „zadelí“. Zaujímavé je aj to, že oficiálne môžete vidieť, že na feate je v tejto skladbe TY. Ak si lámete hlavu, kto to môže byť, nemusíte márniť svoj čas. Sme to my, ste to aj vy.

Gleb jednoducho urobil v skladbe priestor na to, aby ste si do nej pokojne niečo zarapovali sami. Je to skutočne originálne a ako tak sledujeme v reakciách, ľudí to zaujalo. Gleb vysvetľuje, že chcel niekoho zavolať na feat, ale nenapadol mu nik. Čiže, ak chcete niečo povedať a máte čo povedať je to miesto práve pre vás. Ako píšeme, originálne a zaujímavé.

Ako už je pri labeli FCK THEM zvykom, track dopĺňa kvalitný videoklip, v ktorom taktiež vidieť množstvo originálnych prvkov. Spomíname to často, spomenieme to aj teraz, Gleb nie je interpret pre každého, jeho prejav je odlišný ako u väčšiny, je svojský, ale kvalita mu rozhodne nechýba. Práve naopak. Faktom ale je, že buď si ho človek nejde, alebo ho nevie prestať počúvať.

V poslednom období sa zdá, že väčšia skupina je tá druhá. Už sa tešíme na celé Glebove EP, ktoré sa vám pokúsime na našom webe rozanalyzovať. Táto skladba spĺňa aj prísne kritéria hodnotenia a potvrdzuje, že Gleb má pevné miesto na slovenskej rapovej scéne. A ako sám interpret hovorí – Vonku TOP EP, chudákov klepe, celý deň v rape, …

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kali a album Nikto: Jeden zo zlomov jeho kariéry?

Foto: YouTube videoklip, DaysGo

Odporúčame