Gamba a Scandal prinášajú nálož vo forme tracku “Nechaj ma žiť”

Gamba

ZDROJ: YouTube.com/Gamba

#Je tomu tak! Raper Gamba, ktorého pozná každý, kto mal možnosť na začiatku druhej dekády 21. storočia sledovať slovenskú rapovú scénu nám prináša EP, ktoré nesie názov Arzenál! EP vzniklo v spolupráci s mladým, talentovaným hudobníkom Scandalom, ktorého môžete poznať vďaka skladbám ako sú „Neľutujem“, „Zombie“ alebo „Reset“. EP bude obsahovať 5 trackov, pričom nám toto duo prináša premiérovú skladbu, ktorá nesie názov “Nechaj ma žiť”!

O vizuál videoklipu sa postaral videomaker Daky, pričom sa príbeh videoklipu nesie v emóciách ulíc hlavného mesta. Ku skladbe sa vyjadril aj Scandal s Gambom: “Mali sme záujem spraviť skladbu do ktorej sa budú môcť vcítiť naši poslúchači. Tým, že sme normálni ľudia s chuťou posúvať hudbu dalej, tak sa ju snažíme témovo posúvať, čo najdôvernejšie naším poslúchačom.”

Ide o prvý spoločný projekt tejto dvojice, ktorá spoločne pracuje na singloch už nejaký ten čas. Práve skladba “Každé Ráno” dokázala zaznieť v ušiach poslucháčov najviac a definoval letné dni tohto dua. Skladba “Nechaj ma žiť” sa dočkala oficiálneho vydania 15.12.2022 a môžete ju nájsť na odkaze nižšie:

Odporúčame