Gamba a Scandal sa spojili v motivačnej fresh skladbe „Každé ráno“

gamba

Raperská dvojica Gamba a Scandal sa spojila v novej motivačnej fresh skladbe s názvom „Každé ráno“. Ako to znie?

Každý z nás má rovnakých 24 hodín denne na to, aby dokázal zmeniť seba, svoj vlastný život, aby dosiahol to čo chce.  To je odkaz najnovšej skladby „Každé ráno“, pod ktorou sa podpísali raperi Gamba a Scandal.

„Na skladbe somnou talentovaný Scandal, ktorý ošéfoval aj refrény. Mix a master skladby takisto riešil on vo svojom štúdiu, ktoré je otvorené aj pre iných MCs, ak by mal niekto záujem,“ hovorí o novej skladbe sám Gamba.

Prvá časť klipu sa točila na letisku Jasová – tuning zraz pod záštitou Car Family, Jakuba Bernáta a pomocou BMW Royal Klubu. Poďakovanie patrí nielen samotným drifterom, ale samozrejme aj celému organizačnému štábu. Druhá časť klipu sa točila v Senci. Scandalove zábery sa točili v priestoroch fitka Rival Fitness, to prebiehalo pod záštitou Gaba Gloknera.

„Celú produkciu klipu od točenia po strih, colorgrading a finalizáciu si zobral na starosť skúsený Viliam Dráb. Jemu touto cestou ďakujeme za profi prístup a dronové zábery. Ďakujeme všetkým ktorý sa na tomto videu podieľali, bez vás by to nevzniklo, čoskoro čakaj ďalšie videá,“ dodáva Gamba k aktuálnemu klipu a načrtáva plány do budúcnosti.

Tešíte sa na Gambove nové veci? Budeme vás o nich určite v blízkej dobe zase informovať! 

Odporúčame