Gabryell s ďalším super songom: Separ rapuje do gitary

Separ a Gabryell (Zdroj: Instagram/gabryell.neries)

#Slovenský interpret Gabryell nedávno oznámil nový album PUNK HEART, ktorý je aktuálne v predpredaji. Na rap samozrejme nezabúda, ale po hudobnej stránke môžeme hovoriť o  značnom odklone, čo sa dalo sledovať už v songu „Vadím Ti“. Teraz je von track „Zajtra“, kde hosťuje Separ a,…vlastne nič, rovno sa na to poďme pozrieť.

Gabryell a Separ v nových polohách

Ak ste vyznávačami striktného rapu a nové štýly či kombinácia žánrov vám nevyhovujú, pravdepodobne to nebude vaša šálka kávy. I keď, Gabryell a Separ dali dokopy song, ktorý je skutočný banger. Skladba „Zajtra“ spája spev s rapom, nachádzajú sa v nej rôzne flowy, beat, ale aj nástroje. Gabo dáva jasne najavo, že sa dostáva do novej kariérnej etapy, na ktorú bude zameraný celý projekt PUNK HEART. A je na mieste napísať, že táto kapitola vyzerá byť ako dobrý krok.

Do mojich 25 bol môj život o ničom.

Zmeny a nové prvky sú vždy risk, pretože človek nikdy nevie, ako bude reagovať verejnosť. Aj toto je ale dôkazom toho, že keď daného interpreta baví to, čo robí, a dokáže to pretaviť do tvorby, je to cítiť. Gabryell je vo svojom živle a jeho práca nemá slabé miesta.

Čo sa týka Separa, počul si ho už rapovať, alebo dokonca spievať do gitary? Ak nie, máš o dôvod viac si „Zajtra“ vypočuť. Člen skupiny DMS sa objavuje v polohe, na ktorej na neho nie sme zvyknutí. Je to ale super hneď z viacerých dôvodov. Jednak dokazuje svoju všestrannosť a to, že je skutočný Flowdemort, taktiež je to niečo nové, čo znamená, že tento feat môže zasiahnuť ešte väčšie spektrum fanúšikovskej základne, ako tomu býva zvyčajne.

Žil som, ako keby nemalo byť zajtra.

Aby sme nikomu neostali nič dlžní, o mix a master sa postaral Dušan Rybárik, produkciu zaobstaral Jakub Jurkovič a videoklip, ktorý má v sebe naozaj veľmi veľa zaujímavých prvkov a celkovo prechodov medzi jednotlivými scénami, pripravil ThirdEyeCrew (režisérmi boli Aaron Butcher a Jakub Richter).

Gitary nemusím, aj tak mi to sedí.

Na skladbe „Zajtra“ sa stretol tím talentovaných ľudí a výsledkom je spolupráca, ktorá patrí medzi to najlepšie, čo sme mali možnosť za uplynulé mesiace počuť.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame