G-Eazy a blackbear dávajú von jeden z trackov jesene: Hate the way

Väčšina článkov na našom webe patrí predovšetkým českému a slovenskému rapu. Keď robíme výnimku, môžete si byť istí, že to bude stáť za to. A presne tak to bude aj v tomto prípade. Vo svetovej rap game sa totiž počas posledných hodín skloňuje predovšetkým menom G-Eazy. Tento americký rapper vydáva nový track Hate the way, na ktorom mu hosťuje blackbear, ktorý v posledných mesiacoch nabral poriadnym spôsobom na popularite.

Hate the way je skladba, ktorá má takpovediac nekonečný aktualizačný prvok, pretože téma lásky, rozmýšľania a možno, že aj výčitiek a zvažovania správnosti krokov, bola, je a aj bude aktuálna pre veľké percento hudobných poslucháčov. G-Eazy avizoval, že sa chystá vydať nový track, pričom jeho priaznivci boli vo vytržení. Rapper, ktorý patrí v posledných rokoch medzi najviac aktívnych, totiž v tomto kalendárnom roku netvoril toľko ako by sa možno čakalo.

Preto aj odozva fanúšikov na seba nenechala dlho čakať. Skladba Hate the way sa od samotného začiatku teší veľkej popularite, za 5 hodín ju videlo 200 tisíc ľudí a očakáva sa, že z toho čoskoro budú milióny pozretí. Klip je kvalitný, text taktiež, G-Eazy s blackbearom výborne ladia. Naozaj, tomuto tracku je náročné niečo vytknúť, jedine, že by ste vyslovene neboli priaznivcom jedného z tejto tvojice.

Blackbear dokazuje, že mu právom patrí priestor v svetovom hudobnom priemysle. Kto ho pozná a počúva, tak vie, že urobil poriadne veľký progres a pokračuje v raketovom vzostupe. Ak ho náhodou nepoznáte, pustite si nejaké jeho tracky na Spotify, Apple Music či YouTube a garantujeme vám, že minimálne malá vzorka jeho songov vás určite osloví.

Foto: G-Eazy, profil na Instagrame

Odporúčame