Fučo sa premenil na moralistu a útočí na Fobia Kida: K insta beefu sa pripája aj Gleb a Pil C

Facebook/Fobia Kid

#Obľúbený standup komik, Fučo aka Marian Fučík, ktorého poznáme z Temných kecov alebo aj ako Mariňáka z youtube sa obul do rapera Fobia Kida. A to skrz insta post, v ktorom ho kritizuje za rap o drogách a opisuje ho ako duševného invalida. Osobne síce nechápem ako sa vo Fučovi objavila takáto zodpovednosť voči mladým poslúchačom rapu, nakoľko všetky jeho standupy končia na Dolných Honoch. No offence.

Fobia stihol v krátkom čase hneď odpovedať komentom pod konkrétnou diskusiou, ale taktiež pridať pár funny storiek odkazujúcich na Fučovu hrdosť.

Samozrjeme, tento malý insta beefik si stihlo všimnúť aj pár Kidových kolegov a felákov z brandže, ktorí sa ho rozhodli podržať a ukázať celému Instagramu, že sú na jeho strane. Ako prvý sa vyjadril Gleb s tým, že Fobia je jeden z najviac real MCs, že len píše o tom čo žije. Tiež veľmi pekne vysvetlil, že to, že si MC neznamená, že by si mal byť núteným, dokonalým a bezchybným vzorom pre mládež a pri každom bare v texte uvažovať ako tým mladých ovplyvníš. Každý nech má svoj rozum, predsa raper nie je rodič vlastných poslucháčov.

V insta storke sa vyjadril aj Pil C, ktorý položil rečnícku otázku, že či práve Fučo je ten pravý kritik. Okrem spomínaných sa za Fobiu postavil aj youtuber Sellasie, Idea, Matys, Dalyb a ďalší….

Každé promo je však promo. Fobia ide vydávať album Garáž a tak môže využiť rozruch, ktorý sa vytvoril okolo jeho osoby. Ak chcem byť veľmi konšpiračný, tak si položím otázku, prečo všetky beefy, ako aj tento, vznikajú pred releasom?

Odporúčame