FREERIDE 4 je von! Radikal ponúka rapový posun, pohľad do duše aj svetové hudby

Radikal Chef s projektom svojho života. (Zdroj: IG/radikal_chef)

#Rapoví fanúšikovia sa dočkali, FREERIDE 4, dlho očakávaný album Radikal Chefa je konečne von. Vypočuť si ho môžete už aj na Spotify a Apple Music. Ktorý song sa dostane pod kožu ako prvý? 

FREERIDE 4 je oficiálne von

Radikal Chef oficiálne vydal svoj nový sólový projekt, ktorý nesie názov FREERIDE 4. S Patrikom sme sa o tomto albume porozprávali v exkluzívnom rozhovore, ktorý vyšiel včera a pripájame vám ho nižšie. Dozviete sa rôzne zaujímavé informácie, ktoré doposiaľ nikde inde nezazneli. „Album je najosobnejší zo všetkých, rozoberám tam aj rôzne vnútorne veci, s ktorými som mal potrebu podeliť sa so svetom. FREERIDE 4 nevznikol za mesiac, za dva, hudba nie je pre mňa súťaž, kto dá aký flow, kto ako rýchlo čo nahrá. Z toho som už, myslím, že vyrástol.“

Radikal Chef: Pite viacej vody, berte menej drog (ROZHOVOR)

FREERIDE 4 je od polnoci dostupný už aj na streamovacích platformách ako Spotify či Apple Music. Taktiež si ho môžete kúpiť ako fyzické CD, pričom, ak tak urobíte v týchto dňoch, dostanete aj plagát a Patrikov podpis.

V najbližšom obdobi pre vás prichystáme aj podrobnú analýzu, pretože tento album a aj Patrik samotný si to rozhodne zaslúžia. Do tej doby ale musíme FREERIDE 4 ešte navnímať, nachádza sa toho na ňom totiž tak veľa, že na prvé, druhé či tretie počutie nemáte šancu zachytiť všetko.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame