Frayer Flexking vrátil úder Čist T-ému! Vydáva tiež nový klip so Separom

Slovenský 6ix9ine Frayer Flexking vrátil úder Čist T-ému! Po vyhrotenom strete vydáva tiež nový klip so samotným Separom

Udalosťou posledných dní je pripravovaná Fight Night Challenge, ktorá spája fanúšikov domáceho rapu a bojových športov. V ringu sa totiž v boxerských zápasoch proti sebe stretnú zásadné mená domácej scény, ale aj rokmi skúsení fighteri. Včera, t.j. 10.11. sa udiali prvé oficiálne staredowny, pričom vrcholom večera bolo vyhrotenie situácie medzi Frayerom Flexkingom a Čis T-ym.

Čis T chytil úder taktiež!

Ako môžeme vidieť na videu, došlo k potýčke, pri ktorej Čis T strelil Frayerovi facku, pričom sa služobne mladší raper pokúsil tento úder opätovať. To sa mu do istej miery aj podarilo, ako svojim fans priblížil dnes spomaleným videom s detailnejším záberom celej potýčky. Pridávame odkaz:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FRAYER FLEXKING (@frayer_flexking)

Frayer Flexking s novým albumom

Frayer Flexking je horúcim želiezkom v ohni slovenského rapu už nejaký čas. Aktuálne svojich fans chystá na pripravovaný album BLAS, ktorý by mal výjsť ešte tento rok! Je dôvodné predpokladať, že v jeho trackliste sa ocitne aj aktuálne čerstvá skladba „Žijem best životL, kde Frayerovi kryje chrbát sám Separ. Vec produkoval Milly a vyšla von aj v sprievode vizuálu od Danpingdona.

Odporúčame