Frayer Flexking tentokrát na staredowne netrafil. Refew mu to chce vynahradiť v ringu (VIDEO)

FACKA FLEXKING

FACKA FLEXKING

Všetci si dobre pamätáme na koniec minulého roka. Slovensko doslova žilo súbojmi, ktoré prebiehali na Fight Night Challenge. S určitosťou môžeme povedať, že šlo o najzaujímavejší projekt, na ktorom sme videli slovenských raperov mimo mikrofónov, no v boxerskom ringu. Všetci si veľmi dobre pamätáme na to, ako sa bla Frayer Flexking pobil s Čis T-ým, na plejádu memes, článkov, trashtalkov a kopu iného. Sme pre to veľmi šťastní, že organizátori pozvali žilinského reprezentanta aj druhý raz.

Frayer Flexking vs Refew

Tentokrát si sily zmeria s raperom z Česka, ktorého poznáme pod menom Refew. Dnes sme mohli vidieť tlačovú konferenciu, kde sa dvaja raperi stretli. Všetci poznáme Flexkingov zápal pre vec, a tak sme boli zvedaví na jeho správanie na staredowne. „Som rád že si to dáme u nás doma na Slovensku,“ začal Flexking doplňujúc to, že ho mrzí výber súpera, ktorého podľa jeho slov nikto na Slovensku nepozná.

„3.6. to bude zaujímavé, bude to pekné a myslím si, že ma už budú poznať aj na Slovensku,“ odpovedal Flexking. Ten následne českého rapera prirovnal práve k Čis T-ému, ktorému v jeho prvom zápase uštedril knock out. Trash talk pokračoval, raperi sa kľudne mohli po tlačovke pobiť aj v nákupnom centre na Nivách.

Pri záverečnom staredowne prišlo to, čo mnohí čakali. Frayer Flexking a Refew sa postavili tvárou v tvár. „Tu si budem musieť dávať veľký pozor na facky,“ zažartoval Karlos Vémola, ktorý tlačovú konferenciu moderoval. Flexking sa pokúsil Refewovi zhodiť z hlavy jeho šiltovku, no možno sa pokúsil aj o ďalšiu facku. Celú tlačovú konferenciu si pozri na odkaze vyššie.

Credits: Fight Night Challenge, Startitup

Odporúčame