Frayer Flexking o opitých influencerkách. Čo mu povedala babka na box?

Slovenský rapper Flexking patrí medzi interpretov, ktorého ľudia buď majú vyslovene radi, alebo ho neznášajú. Jemu to nevadí, každá pozornosť sa v rap game môže zísť. Flexking sa objavil v aktuálnom rozhovore, v ktorom sa rozhovoril na viaceré témy.

Neberie si servítku

Tento chlapec si neberie servítku pred ústa. A to ho robí autentickým. Frayer Flexking sa predstavil v rozhovore pre české rádio Evropa 2, pričom jeho rozprávanie vás dozaista nebude nudiť.

Napríklad, zaujímavou pasážou je tá, v ktorej hovorí o podgurážených influencerkách, ktoré sa poriadne odviazali na after párty po Fight Night Challenge. Toto podujatie skončilo preňho úspechom, pretože porazil v boxerskom zápase Čis Tého. Medzi oboma to vrelo, ale ako sa ukázalo, panuje medzi nimi rešpekt.

⇒ Flexkingove albumy a merch si vieš KÚPIŤ TU

Ako býva v tomto typu článkov zvykom, nebudeme vám približovať celý obsah na znak rešpektu k autorom tohto interview. Môžeme však naznačiť, že Frayer prezradil veci, ktoré by vám rozhodne nenapadli.

Rozhodne vás, samozrejme v dobrom, pobaví časť o jeho babke. Aký je rozdiel medzi boxerským zápasom a návštevou vo väzení? Zaujme aj porovnanie s Tupacom.

Bude ťa zaujímať: Marpo o zápasoch s Vémolom a Rytmusom. Spomína aj Flexkinga

Daj si aj toto: Koho zo slovenského rapu má rád najlepší slovenský futbalista?

Photo credits: Frayer Flexking, YouTube

 

Odporúčame