Project Fish Pie, alebo o čom je ozajstný HipHop ?! (Udalosť)

Project Fish Pie má jasný a zreteľný cieľ – priniesť čo najlepšie HipHopové vystúpenia v čo najlepšej dostupnosti!

Víziou nie je len samotná hudba, ale aj všetko čo zahŕňa jeho kultúra. Myšlienkou celého projektu je spojenie čo najviac smerov hiphopu ako subkultúry. Pod jednou strechou zhromažďujú organizátori teda známe tváre tejto scény, a rovnako dávajú šancu vzrastajúcim lokálnym producentom, Djom, MCkom a výtvarníkom.

000

Na prvý premierový Project Fish Pie vám na Slovensko po prvý krát prinesú hviezdy z High Focus labelu – Dirty Dike a DJ Sammy B-Side, z upršaného Anglicka. Supportovať im bude slovenská rap crew s našlapanou Show. Ktorá? Gramo Rokkaz!

Audio Danger Records je UK DNB & HipHop Label, ktorý prichádza na Slovensko a prináša so sebou kus kvalitnej kultúry. V prvom vydaní HipHopových žúrov s názvom Project Fish Pie spravíme bordel v klube Hopkirk v Bratislave. Nie len že sa ukáže aj Dirty Dike a jeho DJ Sammy B-Side, ale oslávime aj narodeniny majiteľa labelu, dáme priestor mladým umelcom, ktorí budu mať dostatok priestoru pre výtvarné, orálne, alebo DJ – ské vyjadrenie sa.

001

Predvedie sa aj mladý a nadaný MYTUS a chrbát mu bude kryť jeho DJ Yun Crystal. Svoju produkciu nám predvedie aj uznávaný producent Duhan, zahrajú si aj ostrieľaní chlapci DJ Wosa a DJ Gonzo, Open MIC back up pri šporáku bude robiť D-High a svoje naj skillz nám predvedie, niekto, kto vyhrá DJ CONTEST!

002

Okrem samotných vystúpení môžete očakávať FREE PAINTING – sľúbili sa už mr.cina a Zrenix ART, a ked budete dobrí, tak aj nejaký graffiti jam pre lokálnych umelcov vonku na terase. CHCEŠ sa zúčastniť graffiti jam powered by ROOFTOP? Sleduj facebook event.

000

Line Up:

Dirty Dike w DJ Sammy B side

Gr TEAM – Gramo RokkazTono S. (Gramo Rokkaz), Decko, Danosť, Lkama   

DuhanAjlavmjuzik   

MYTUS + Yun Crystal

DJ Wosa2000   

D-High   

Gonzo

DJ contest

Open mic

Free painting a graffiti jam    performers: Zrenix & mr.Cina

powered by Rooftop

Na záver si ešte môžte vychutnať pozvánku od Gramo Rokkaz !

Odporúčame