Prečo Frayer Flexking nedá šancu Baronovi? (NÁZOR)

Frayer Flexking (Zdroj: IG/frayer_flexking)

#Už o pár dní je na programe podujatie Fight Night Challenge 3, na ktorom nebude chýbať ani zápas Frayer Flexking vs Baron. Raper vs účastník reality show, budeme sa mať na čo pozerať alebo to bude vyslovene jednostranná záležitosť?

Frayer Flexking je jasný favorit

Frayer Flexking má za sebou dva boxerské zápasy. Počas svojej premiéry proti Čis Tému jasne dokázal, že bojové športy mu chutia, darilo sa mu nielen v ringu, ale aj pred samotným meraním síl či po ňom. V trash talku je Andreas kráľ, pričom málokto sa na neho v tomto ohľade chytá. Nebudeme si klamať, naozaj to tak je. Frayer rád rýpe, keď súperovi niečo vyčíta alebo sa na niečom smeje, má to overené, často má pripravené aj vyjadrenia či fotky. Skrátka, taká mini verzia Conora McGregora. Na druhej strane, on si máločo nechá preniknúť pod kožu.

Mohli sme to vidieť aj na tlačovej konferencii pred Fight Night Challenge 3. Flexking sa Baronovi dokonalo dostal do hlavy, účastník reality show Farma v momentoch nevedel ako reagovať a už keď sa na reakciu zmohol, išlo skôr o impulzívne konanie. To Frayerovi vyhovuje, pretože Baron sa nebude sústreďovať na zápas, ale na to, čo mu FF hovorí, posiela, ako na neho reaguje. Práve na to trash talk slúži, ale nie každý si to uvedomuje.

Flexking je namotivovaný. Druhý zápas, v ktorom bol jeho súperom Refew, prehral, pretože mal problémy s chráničom zubov. Vie, na čo si má dať pozor. Tvrdo na sebe pracuje, pričom samozrejme, nie je to športový profesionál, ale vie už, čo musí urobiť, aby bol v ringu naplno pripravený. Má za sebou dve boxerské vystúpenia, v ktorých sa o favoritovi hovorilo iba zľahka.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
6ix9ine: Produkt US marketingu, ktorému sa nedá uprieť kvalita

Teraz je Andreas jasným favoritom, pri všetkej úcte k Baronovi. Samozrejme, my sme objektívni a sledujeme dianie z jemnej diaľky, ale z toho, čo sme zatiaľ mali možnosť vidieť, bude veľkým prekvapením, ak Baron Frayera Flexkinga 27. decembra 2022 v Brne porazí. Avšak, ako veľmi dobre viete, v bojových športoch nemožno nikdy nikoho odpísať. Stačí totiž jeden úder a papierové predpoklady môžete roztrhať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame