Obrovské kabelky, baleríny či sexi kombinácie s cargo nohavicami: Aj toto sú módne trendy na rok 2023!

módne trendy 2023

Ktorý z trendov na rok 2023 si obľúbiš? (Zdroj: Freepik.com/lookstudio)

#Mnoho z trendov, ktoré ovládnu naše šatníky v roku 2023, už poznáme. Prinášajú návrat do minulosti, ale aj o úplne novú inšpiráciu pre tvoj look. V tomto článku ti priblížime módne vychytávky vrátane doplnkov, ktoré by v tvojich outfitoch najbližšie mesiace nemali chýbať!

Cargo nohavice

O rozšírenom trende cargo nohavíc sme hovorili už minulý rok. Tento štýl si buď obľúbiš, alebo ich úplne zatratíš. Ide o širšie nohavice voľného strihu, často aj s vreckami na boku. Kombinovať ich môžeš s tričkom, košeľou či mikinou. No ak chceš vyzerať sexi, siahni po crop tope!

Priehľadné oblečenie

V kurze sú aktuálne aj transparentné materiály. V tomto prípade však zabudni na vrstvenie, pri ktorom na priesvitné tričko hodíš sako alebo mikinu. Módni guru totiž mysleli na odvážne. Tento kúsok preto určite nie je pre všetkých. Ak si však nájdeš štýl, ktorý ti vyhovuje, určite budeš za hviezdu.

Nadrozmerné kabelky

Hoci sme posledné roky verili hlavne trendy mini taškám, rok 2023 bude patriť predovšetkým tým obrovským. A čím budú väčšie, tým lepšie! Konečne niečo pre tých, ktorí so sebou radi nosia množstvo vecí.

Denim s denimom

Ani v tomto roku nás neminie džínsovina. Okrem štandardných nohavicových kúskov ju chceme vidieť aj na šatách, sukniach či dokonca topánkach, ktoré môžeš bez obáv vzájomne kombinovať. Určite však nezabudni na nadčasové strihy a siluety, ktoré v šatníku využiješ aj niekoľko rokov. Aj v tomto prípade platí, že do kvality sa určite oplatí investovať, preto sa neboj zainvestovať aj do drahších kúskov.

Disco nálada

Metalické odtiene budú tento rok patriť medzi must-have kúsky. Je čas vytiahnuť strieborné náhrdelníky, náušnice či náramky. Hoci sme na takéto kúsky boli zvyknutí najmä na špeciálne príležitosti, tento rok budeš mať možnosť zažiariť aj v bežný deň! Basic kúsky jednoducho oživíš trblietavými a metalickými doplnkami a budeš za hviezdu. Doslova.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
KVÍZ Top momenty 2022: Spomenieš si na všetky dôležité udalosti?

S vedierkom na hlave

Tento rok nebudú chýbať ani obľúbené pokrývky hlavy, najmä však klobúky. Existuje mnoho štýlov a strihov, aktuálnou stálicou je však rozhodne vedierko alebo tzv. bucket hat!

Comeback pre baleríny

Práve tento typ topánok bude v roku 2023 jeden z najhorúcejších trendov. Možno si túto obuv už dávno zo svojho šatníka vyradila, no teraz je čas opäť sa k nim vrátiť. Trendy sú najmä vo výrazných farbách s metalickými odtieňmi. Je to však opäť kúsok, ktorý buď miluješ alebo nenávidíš! Do akej skupiny patríš ty?


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame