Horúce fashion inšpirácie z Instagramu: Ako sa aktuálne nosia crop topy, kostýmy či milované martensky?

Top fashion trendy

Crop top slávi svoj veľký návrat najmä vo festivalových lookoch (Zdroj: Mike Von/Unsplash)

#Instagram je plný zaujímavých príspevkov, v ktorých často dokážeme nájsť rôzne inšpirácie. V tejto rubrike ti prinesieme najlepšie fashion inšpirácie z českého a slovenského Instagramu za uplynulé týždne!

Využi kúzlo výraznej šatky

Všetkým nám je známe, že vhodne zvolené doplnky dokážu oživiť aj ten najnudnejší outfit. Čo tak siahnuť po výraznej šatke okolo krku? Ak zvolíš jednoduchý outfit, napríklad z jednej či dvoch farieb, máš skvelú príležitosť, ako pomocou šatky zo seba urobiť neprehliadnuteľnú!

Na vysokej nohe

Topánky na platforme sú hitom tohto leta a patria medzi top fashion trendy. Ak sa nebojíš byť výrazná, určite ich využi vo svojom outfite!

Na festival so strapcami i crop topom

Festivalová sezóna ešte neskončila. V predchádzajúcom článku sme ti predstavili top trendy, na ktoré sa oplatí staviť, ak sa chystáš na festival. Medzi naj vychytávky určite patria strapce, crop topy a zaujímavé doplnky.

Kostým nie je nudný!

Kostým určite nepatrí iba do práce! Neboj sa zvoliť nohavicový kostým, ideálne vo výraznej farbe, a doplniť ho tričkom či topom. In sú tóny, ako oranžová, žltá, cyklámenová alebo zelená. A to najlepšie? Dokonalý outfit, v ktorom zažiariš, bude hotový raz-dva.

Stav na martensky!

Hodia sa ti na leto iba sandáliky alebo šľapky? To už dávno neplatí. Mohutné topánky pripomínajúce martensky si našli svoju cestu na výslnie aj počas horúcich letných dní. Vďaka nim vyčaruješ dokonalý, mierne rafinovaný look. Jemný biely top, rifľová sukňa a vysoké topánky? Za nás určite áno!


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame