HORÚCI módny trend: Kostým nie je len do práce či pre tvoju mamu, stav na tieto trendy a zažiar!

Top fashion inšpirácie z instagramu (Zdroj: Unsplash.com/Adele Shafiee)

#Ak hľadáš zaujímavé inšpirácie na fashion kúsky, si na správnom mieste! Skús obohatiť svoj šatník jedným z trendov tejto sezóny, ktorým je kostým. A nemaj obavy, ukážeme ti fashion inšpirácie z Instagramu, ktoré ti dokážu, že nejde iba o nudný office look.

Neboj sa farieb a vzorov

Ak chceš byť naozaj neprehliadnuteľná a nie si fanynka nudných outfitov, určite v tomto smere siahni po farebných a vzorovaných kostýmoch, ktoré sa najlepšie kombinujú s jednoduchými doplnkami.

Kraťasy? Áno!

Krátky nohavicový kostým, ktorý pôvodne patril do pánskeho šatníka, si čoraz viac obľúbili aj dámy a niet sa čomu čudovať. Ide o ľahko kombinovateľný kúsok oblečenia. Pod sako stačí biely top a celkový look bude vyzerať jednoducho, no pritom na prvý pohľad zaujme!

Skús tenisky!

Obľúbeným trendom je aktuálne kombinovať nohavicový kostým s teniskami. Ide o zaujímavú kombináciu, s ktorou docieliš skvelý výsledný look, ktorý nemusí byť iba elegantný. V tomto prípade ide o nohavice širšieho strihu, vďaka čomu celkový outfit pôsobí oversize. Odporúčame kombinovať s menej výraznými doplnkami ako napríklad drobné kabelky. Ak chceš, aby bol tvoj outfit čo najviac športový, určite siahni aj po zaujímavej šiltovke.

https://www.instagram.com/p/CbpUYlasnzQ/

Zlatá klasika

Komplet zo saka a sukne je klasika, ktorú dobre poznáme. Teraz však hlási návrat a ak si fanynkou elegantných kostýmčekov zložených zo sukne, je to niečo pre teba. Zvoliť si môžeš jednoduché farby, ale aj vzory, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľad. Zaujímavo sa kombinujú s jednofarebným rolákom alebo topom, vďaka čomu docieliš príjemne farebný look.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame