Ešte nechceme pokoj, preto nechceme odísť. Shimmi spúšťa predpredaj albumu YO

SHIMMI YO

SHIMMI YO

Pamätáme si na to, ako sme raz pod Shimmiho videoklipom na YouTube našli komentár, ktorý znel asi takto: Ak má takto znieť budúcnosť slovenského rapu, tak sa na tú budúcnosť teším. S týmto typom komentárov sa stotožňujeme aj v našej redakcií. O to viac nás teší, že člen Conspiracy Flat Shimmi už o niekoľko dní dropmne jeho očakávaný projekt YO.

Shimmi YO už nejakú dobu teasuje na jeho Instagrame. Vďaka tomu vieme, že sa na projekte objaví kopa nových trackov, no aj zaujímaví hostia. Medzi nimi by sa mal objaviť napríklad Viktor Sheen či Nik Tendo. Okrem teasovania na sociálnej sieti sme sa dočkali aj novej skladby, a to rovno s videolipom z dielne WE DONT CARE WE CREATE.

„Tento track nahrávam o druhej,“ hovorí Shimmi na skladbe „YO“ Freestyle, kým na sebe má oblečenú unreleased súpravu brandu Life Is Porno. O hudobnú stránku sa postral Nuri, ktorého beaty budeme na albume YO počuť viackrát.  Videoklip si môžeš pozrieť nižšie.

Okrem dropnutia skladby spustil Shimmi aj predpredaj albumu YO. To si sa mohol dočítať aj z headlinu. Ak teda chceš skladby počuť skôr, ako nastane oficiálny release, môžeš si ho objednať na tomto odkaze. Všetky predobjednávky budú podpísané a doručené ešte pred oficiálnym releasom albumu. Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: Shimmi  IG

 

Odporúčame