Kto je Erne100? Vo Fínsku čaká na rozsudok a posiela drillovú bombu

Erne100 posiela odkaz z Fínska. (Zdroj: Instagram/erne100cmd)

# Písali sme už o všeličom a všelikom, ale Erne100 je raper, s ktorého situáciou sme sa skutočne ešte nestretli. Momentálne čaká na rozsudok vo Fínsku a posiela odtiaľ sviežu rapovú novinku. Dobre, dobre, nebojte, nejdeme zdržovať, rovno sa na to ideme pozrieť. Toto totiž stojí za vypočutie!

Erne100 posiela rapový pozdrav z Fínska

Ak by ste si mysleli, že problémy so zákonom Ernemu zabránia, aby pokračoval v rapovom remesle, mýlili by ste sa. Erne100 je členom českého zoskupenia CzechMoravia Drillegacy (CMD), kde sa po jeho boku objavuje aj Joshua. Pred časom prvého menovaného zadržala fínska polícia a dostal sa za mreže.

Nepríjemné starosti stále nevyriešil, aktuálne v krajine, ktorá je slávna hokejom, jazerami, saunou a vodkou, čaká na rozsudok. Prečo sa nevrátil do Českej republiky? Nuž, kým nie je isté, či budete odsúdení alebo oslobodení, nemôžete opustiť územie Fínska.

V krajine, kde rapové piliere tvorili či tvoria mená ako Bomfunk MC, Elastinen, Fintelligens či Kapasiteettiyksikkö (prečítajte to trikrát nahlas a zrýchľujte), si kráti čas tvorbou novej hudby. Jeho čerstvá skladba nesie príznačný názov „Behind the bars“. A nižšie si ju môžete vypočuť aj vy.

Drillový banger, ktorý vás vtiahne do svojho deja a silná emócia, ktorú nemožno ignorovať. Erne100 sa nachádza v doteraz zrejme najťažšej životnej situácii, akej čelil. Prečo to všetko nezobrať a nevraziť do hudby? Tento song má message, nesie v sebe zvláštny vibe, ktorý ale láka. Kvalitného drillu v našich končinách stále nie je dosť, preto interpretov tohto typu dozaista vítame.

Drill si totiž získava veľa priaznivcov aj na Slovensku a v Českej republike, pričom podklad k tomuto songu vytvoril Senseii. Cítiť na ňom, že má za sebou niekoľko featov z interpretmi zo Spojeného kráľovstva. A zaujímalo by vás, kde vznikol vizuál? Samozrejme, že v Helsinkách, v metropole Fínska. Inak, môžeme potvrdiť, že ak zvažujete trip na sever Európy, Helsinki sú povinnoťou na vašom bucket liste.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame