Tento album prevráti rapovú scénu naruby! Erik Tresor spúšťa predpredaj

Erik Tresor vydáva očakávaný projekt a tento album dozaista prevráti našu rapovú scénu naruby! Súhlasíš?

Obľúbený a stále skutočne striktný raper Erik Tresor aktuálne vydáva svoj očakávaný debutový projekt! Jeho štúdiový album dostal názov TRESOROFKY a pred vydaním sme od Erika dostali hneď niekoľko nadupaných videoklipov na skladby, ktoré sa ocitli aj v samotnom trackliste. Všetky majú cez stovky tisíc pozretí na YouTube a streamovacie služby takisto šľapú ako oči. Ako príjme scéna a najmä poslucháči Eriko debut?

Vydá Erik Tresor album roka 2022?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erik Tresor (@erik_tresor)

Len pár dní dozadu sme od Erika dostali videoklip na silnú záležitosť s názvom „Halleluja“. Po nej už zostávalo naozaj iba veľmi krátko do spustenia predpredaja jedného z najočakávanejších slovenských rapových albumov tohto roka. Predpredaj bol spustený symbolicky dňa 2.2.2022, zhodou okolností práve na Erikove meniny.

⇒ Nový album TRESOROFKY si vieš KÚPIŤ TU!

Bude to album roka?

Spoločne so spustením predpredaja albumu TRESOROFKY vydal Tresor aj jeho snippet. V ňom si môžeš vypočuť krátke ukážky všetkých skladieb, ktoré nájdeš v samotnom trackliste. Tracklist albumu obsahuje 13 skladieb, pričom si na nich Erik pozval aj niekoľko zaujímavých hostí. Na featuring sa dostavili mená ako Dano Kapitán, Michajlov a budeme tam počuť aj zahraničnú spoluprácu s Qzengom.

⇒ Nový album TRESOROFKY si vieš KÚPIŤ TU!

⇒ Nový album TRESOROFKY si vieš KÚPIŤ TU! Keď si chceš vypočuť aj predošlé Erikove veci, klikaj na článok nižšie.

Album, aký tu ešte nebol! Erik Tresor zverejnil tracklist

Odporúčame