Eminem zotrel Tekashiho jednou vetou (Novinka)

Tekashi a Eminem

Eminem podporil mladého rappera a doručil opäť oheň

Máloktorý interpret sa môže pochváliť, že má featuring od jedného z najleších rapperov v histórii. Áno, reč je samozrejme o Eminemovi, ktorý starne ako dobre vyzreté víno. Možno sa to nezdá ani vám, ale legenda z Detroitu má už 49 rokov. Napriek tomuto veku je v rap game stále ako doma. Dôkazom je aj jeho najnovší počin, ktorý doručil na skladbu Parables Remix od 24-ročného rappera z Marylandu (narodil sa však v Severnej Karolíne), ktorého meno je Cordae. Dnes mu vyšiel druhý štúdiový album s názvom From a Birds Eye View, na ktorom má okrem Eminema aj ďalších zaujímavých hostí ako Gunna, Lil Wayne či Stevie Wonder. Určite sa to oplatí vypočuť, keďže nejde o rýchlokvasený newschool, ale ide o poriadnu dávku rapu.

Už v minulosti si rypol a nielen do Tekashiho…

A čo ten Eminem vs. Tekashi? Ako vieme, Eminem si už stihol raz do Tekashiho rypnúť na skladbe „Zeus“, ktorá bola na deluxe verzii albumu Music to Be Murdered By. Na nej Eminem zadelil:

„She says I am trash, but she listens to Tekashi (Damn)
Bitch, you lost me (Yeah)
Fair weather, wishy-washy
She thinks machine washed me (What?)
Swear to God, man, her favorite rapper wish he’d cross me (Yeah)“

Ak by sme sa chceli baviť o význame, tak v skratke Eminem hovorí, že je veľká irónia, že  čelí nejakej kritike, keď Tekashi v tej dobe bodoval na Billboard rebríčkoch, pričom vyšiel z basy a má za sebou minulosť, akú má. Slová „wishy-washy“ zase venoval MGK-ovi. Ide o slovnú hračku, ktorá má znázorňovať práčku, ktorá robí podobné zvuky a spája s Eminemovým rivalom, teda Machine Gun Kelly. Samozrejme, ďalšia slovná hračka a symbolika medzi Bohom a tým, že by tvoji obľúbení rapperi radi skrížili Eminemovi cestu, je už úplne top a krásne to sedí. Pretože väčšinou si každý urobí na Slim Shadymu dobré promo, aj keď nie je na jeho úrovni a kvalite.

Eminemové CD´s a merch si môžete kúpiť tu – klik

Čo zarapoval na tomto tracku?

„So I treat a beat like it’s Tekashi, spit on that bitch like Meek Mill
My addiction got me weak-willed
I’m relapsing, I think I can’t seem to stop eating Beat Pills
And Doctor D-R-E he still keeps on giving me refills“

Hneď v úvode skladby použil opäť slovnú hračku, kde zakomponoval aj Meek Milla. Ten mal s Tekashim množstvo slovných výmien cez internet a Instagram, kde to eskalovalo k tomu, že Meek Mill mal naživo v atlantskom klube opľuť Tekashiho. Eminem to využil a prirovnal to k tomu, že keď rapuje do beatu, tak ho naňho spitne (v tomto je dvojitý význam spit = rapovať/opľuť“) ako Meek Mill na Tekashiho. Ďalej spomína svoju závislosť, ktorú si vybudoval na albume Relapse, keď prežíval ťažké životné obdobie. Tak čo hovoríte? Myslíte si, že 6IX9INE vylezie z diery a naberie odvahu odpovedať Eminemovi alebo mu stačí jeho videjko, kde si z neho robí srandu?

Eminem začína 2:43, ale odporúčame si vypočuť celú skladbu (aj album)…

Zdroj: Genius.com, complex.com

Odporúčame