Eminemov album je vonku. Je stále svetovou špičkou?

Legenda svetového rapu Eminem má von svoj nový album. Nesie názov Curtain Call 2 a je to niečo, o čom by sme sa mali porozprávať. V tejto je to niekoľko dní, čo očakávané CD uzrelo svetlo sveta. Otázka, ktorá všetkých zaujíma je: Dokáže Marshall zaujať aj v roku 2022?

Eminem? Stále na vrchole

Okej, ak ste si prečítali poslednú vetu úvodu a pomysleli ste si, že sme mimo, máte na to právo. Nikto nemôže pochybovať o tom, že Eminem je neustále medzi najlepšími rappermi nielen histórie, ale aj súčasnosti. Aj keď čoskoro oslávi päťdesiate narodeniny, môžeme o ňom hovoriť ako o úzkej špičke rap game.

A Curtain Call 2 to len a len potvrdzuje. Tento hudobný projekt nie je novým albumom v zmysle, ako by ste čakali. Je to v skutočnosti výber toho najlepšieho, čo Eminem za uplynulé roky vytvoril, pričom „the best of“ je doplnený o nové skladby.

Keď diskutujeme o čerstvých trackoch, je reč o „From the D 2 The LBC“, kde Marshallovi robí garde Snoop Dogg, či o „The King and I“, kde Eminema dopĺňa Ceelo Green a jedná sa o titulný song k filmu Elvis, ktorý sa stal jedným z kinových hitov tohto leta.

⇒ Eminemov nový album si aj ty môžeš KÚPIŤ TU

35 skladieb, prvotriedny rap, množstvo spomínania, nostalgie, emócií a v neposlednom rade, Eminem v celej svojej kráse. Keď jedného dňa skončí svoju rapovú kariéru, bude to smutný deň nielen pre hip-hop ako taký, ale aj pre hudbu celkovo. Už teraz je žijúcou legendou.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: LAD Bible

Odporúčame