Eminem a Snoop Dogg vydali spoločný track (VIDEO)

Eminem a Snoop Dogg na spoločnom tracku? Nejdeme sa ťa ani pýtať, či to chceš počuť, pretože odpoveď je úplne evidentná. Dve rapové esá sa spojili, aby priviedli song, o ktorom sa bude hovoriť veľmi dlho. Alebo sa mýlime? 

Eminem a Snoop Dogg spoločne

Je to cenné, keď sa dve ikony spoja v spoločnom projekte. Preto ťa nebudeme ďalej napínať, tu je rovno skladba, o ktorej je reč. Ako Eminem, tak aj Snoop Dogg potvrdili, že aj napriek pokročilému veku (Eminem má 49, Snoop 50) vedia predviesť poriadne rapové predstavenie.

Prečo názov „From The D 2 The LBC“ a prečo práve kombinácia Eminema a Snoop Dogga? Písmeno „D“ znamená v tomto príde Detroit, pričom „LBC“ predstavuje Long Beach, California. Zaujímavosťou je, že tento track bude predávaný ako NFT, čo je v súčasnej digitálnej dobe fakt, ktorý nie je možné ignorovať.

Rozhranie hudby a tohto druhu umenia je stále pre mnohých niečo nové. Keďže teraz do toho idú aj Eminem so Snoopom, môže to poslúžiť ako zaujímavý precedens aj pre ostatných. Celkovo, tento song je označovaný aj ako takzvaná hymna „huličov“, a teda ľudí, ktorí sú veľkými vyznávačami marihuany. Medzi nich samozrejme patrí aj samotný Snoop Dogg.

Každopádne, kombinácia Eminema so Snoop Doggom nemôže skončiť inak ako úspechom. Pozrite si určite podrobne aj videá z YouTube a Twitteru, aby ste mali z tohto tracku čo najviac maximálny zážitok. Samotný videoklip začína tým, že Snoop fajčí v štúdiu. Eminemovi sa to nepáči, kašle a sťažuje sa, že či musí Dogg skutočne húliť aj v uzavretom priestore. Nebudeme si klamať, potešilo by nás, keby táto dvojka priniesla aj ďalšie spolupráce. Stále majú čo ponúknuť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Uvidíš ho všade, aj keď to nechceš. Ronald Weedman je stále high (VIDEO)

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Eminem a Snoop Dogg

Odporúčame