Egova nová taktika: Kto najviac trénuje, ten zvíťazí

Ego dlhodobo patrí medzi najsledovanejších rapperov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Člen legendárnej skupiny Kontrafakt má v rape stále čo ponúknuť a poľaviť neplánuje ani počas kalendárneho roka 2021. Zatiaľ presne nevieme, čo Egáč chystá, ale vzhľadom na to, aký je, tak nemusíme pochybovať o tom, že sa môžeme v jeho podaní tešiť na viaceré priekopnické tracky.

Aby sa ten náš rap opäť posunul o niečo ďalej. Taký Ego skrátka je, vo veľa ohľadoch je hudobným vizionárom. Niektorí to chápu a podporujú ho, iní nie a kritizujú ho, predovšetkým za to, že už netvorí takú hudbu, ako v Kontrafakte v úvode tohto tisícročia. Progres sa však zastaviť nedá a kto neimplementuje nové prvky do svojej tvorby, pomaly, ale isto zapadne prachom a bude nahradený. Tak to funguje a vie to aj samotný Ego.

V aktuálnom príspevku na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde má vybudovanú viac ako slušnú základňu priaznivcov, pozdravil v novom kalendárnom roku ľudí a odprezentoval, akou taktikou sa bude v rámci 2021 riadiť. Konkrétne sa jedná o taktiku – Kto najviac trénuje, ten zvíťazí. Ega sleduje viac ako 302 tisíc ľudí, a jeho slovo má váhu. Myslíme si, že prostredníctvom takejto myšlienke môže určité percento fans namotivovať.

Kto najviac trénuje, ten zvíťazí. Faktom je, že talent v určitom odvetví je jedna vec, ale pravidelná prax,tréning a drina sú faktory, ktoré s tým idú ruka v ruke. Talent je iba predpoklad. Ego to vie, preto na sebe pracuje aj vo fáze kariéry, kedy je dlhodobo na vrchole. A k pôvodnej myšlienke dodal, že výsledky jeho štúdie, o tom, že tí, ktorí najviac trénujú aj zvíťazia, bude verejnosti prezentovať prostredníctvom nových skladieb. Nepochybujeme o tom, že bude v najbližších mesiacoch patriť medzi tých aktívnejších interpretov.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Skladba, ktorá prezrádza dôvod rozpadu Gramo Rokkaz

V roku 2021 by sme sa mali dočkať nového albumu od skupiny Kontrafakt, ktorá oslavuje jubilejných 20 rokov na scéne, pričom nové CD chystá aj Rytmus. Ego vydal v roku 2020 svoj druhý sólový album s názvom Egotron, pričom nie je vylúčené, že si nejaký hudobný projekt pripraví aj na práve začatý kalendárny rok. Už teraz sa na to môžeme tešiť.

Foto: Ego v rikine, profil Ego na Instagrame

Odporúčame