Nesúď liek, keď nie si lekár. Ego na CD otvorí aj pandémiu

Ego patrí medzi slovenských rapperov, ktorí sa neboja vo svojej tvorbe otvárať aj témy, ktoré by sa dali označiť za nepopulárne, respektíve za polarizujúce. A inak to nebude ani na jeho novom albume, na ktorého by sme už nemuseli dlho čakať.

Nie je tajomstvom, že momentálne na novom albume pracuje nielen Ego, ale aj legendárny Kontrafakt. Presné dátumy vzniku CDs zatiaľ nevieme, ale z detailov, ktoré sa dostávajú von, môžeme konštatovať, že sa máme na čo tešiť. Kto vôbec čakal niečo iné?

Aktuálne sa Ego vyjadril k tomu, čo by mohlo byť na jeho novom albume. Neprekvapí, že sa jedná o tématiku, ktorá hýbe každým jedným z nás. „Ak by sme mohli súdiť liek, keď nie sme doktori, tak by mohol súdiť rap ten, kto ho nikdy nerobil. Dám na album túto frázu, či už kašleme na to?“ zamyslel sa v príspevku na Instagrame.

Jedná sa o skutočne vystihujúci citát, pretože sa nachádzame v období, kedy sa k rôznym odvetviam vyjadrujú ľudia, ktorí sa v nich nikdy nepohybovali, nerozumejú im, prípadne ich neštudovali a ich informovanosť je prakticky nulová, ba až mínusová. 

Photo credits: Ego, profil IG

Odporúčame