Ego vydáva druhý track z albumu Egotron: Doug Demuro ťa prekvapí

Keď vyšiel track Trollin, začalo sa vo veľkom hovoriť o pripravovanom Egovom albume Egotron. Potenciál vznikajúceho albumu je naozaj veľký, čo interpret potvrdil aj druhým singlom, ktorý vyšiel včera vo večerných hodinách. O beat sa postaral Biiza a skladba sa volá Doug Demuro. Poďme sa na to pozrieť bližšie.

Táto skladba nie je obyčajná, Ego strieda rôzne druhy rapu, do toho kvalitný beat od Biizu, pričom musíme povedať, že hudba sa naozaj podarila a veľmi ľahko sa dostane pod kožu. Okrem toho, člen legendárnej skupiny Kontrafakt okrem slovenčiny pridáva aj veľa fráz z anglického jazyka a počujeme aj francúzsky jazyk.

Egovi sa tento track podaril, i keď to nie je klasická rapová skladba, akú by ste možno čakali. To vidieť aj na reakciách. Zatiaľ čo niekoľko fanúšikov sa takpovediac namotalo prakticky okamžite, nájdu sa aj takí, ktorí Egovi tento track vyčítajú. Doug Demuro ale potvrdzuje, že album Egotron naozaj môže byť jedným z game changerov tohto roka.

Veľmi dobre vieme, že Ego sa snaží rap ako celok posúvať stále dopredu a touto skladbou sa mu to opäť darí, pretože veľa podobných trackov na našej scéne nie je. Videoklip je zaujímavý a pôsobí veľmi autenticky, track od včerajšieho večera videlo takmer 50 tisíc ľudí a očakáva sa, že toto číslo bude v najbližších dňoch stále rásť a rásť.

Dodajme, že album Egotron vyjde koncom tohto mesiaca zataľi o ňom stále veľa nevieme. Isté ale je, že dvoma skladbami z tracklistu budú Trollin a Doug Demuro. Ak sa to bude tiahnuť v podobnom zmysle, tak sa naozaj máme na čo tešiť. O pár dní či týždňov budeme múdrejší.

Foto: Ego, Youtube video, klip Doug Demuro

Odporúčame