Ego sa ozval cez sociálne siete: Je tak ľahké písať smutné texty,…

Slovenský raper Ego je dlhodobo označovaný za jedného z najlepších hudobných umelcov zo Slovenska a Českej republike. Jeho texty sú prepracované a keď s ním človek sleduje rozhovor, priam vidieť, ako tento rodák z Piešťan cíti hudbu a miluje to, o čom hovorí. Po menšej odmlke sa svojím priaznivcom ozval prostredníctvom sociálnych sietí, kde patrí medzi najpopulárnejšie slovenské osobnosti.

Ego vo viacerých rozhovoroch potvrdil, že zatiaľ čo koncom roka 2017 odprezentoval prvý sólový album s názvom Precedens a väčšinu roka 2018 venoval turné, koncertom, rozhovorov a jeho propagácii, nedávno začatý rok 2019 bude menej „egoistický“ a Michal Straka sa opäť povenuje skupinovým projektom. Napríklad, vo veľkom sa diskutuje o tom, že budeme svedkami nového albumu legendárnej skupiny Kontrafakt, ktorý by opäť mohol otriasť hudobnou scénou nielen v našej krajine, ale aj v tých okolitých.

„Egáč“ je veľmi populárny umelec, na sociálnej sieti Instagram má približne 254 000 fanúšikov, často vytvára príbehy, pričom v živých vysielaniach sa venuje aj aktuálnemu hip-hopovému dianiu u nás a vo svete. Michal Straka nechce len informovať, chce aj vzdelať ľudí, ktorí ho sledujú po hudobnej stránke. Minimálne na nás majú jeho počiny tento dojem.

https://www.instagram.com/p/BtT-qlBAXCz/?utm_source=ig_web_copy_link

Aktuálne sa svojský Ego ozval v stručnom, no jasnom príspevku, ktorý slúži predovšetkým zrejme na marketingové účely, ale nebol by to tento Piešťanec, keby v ňom neupútal. „Je tak ľahké písať smutné texty, aby si vyznel básnicky, stojím tu bez pera v ruke, hmkám si do pesničky. #2019 #realnews.“ Aktuálne sa môžeme len domnievať a medzi sebou diskutovať, čo všetko Ego spolu so svojimi kolegami a spolupracovníkmi tento rok chystá, ale ako ho z minulosti poznáme, bude to niečo originálne, o čom sa bude vo veľkom diskutovať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
ADiss ponúka až 3 hodinovú show, ktorej súčasťou sú aj Dominika Mirgová, Tina a Šorty

Populárny Ego by nemal ani tento rok chýbať na viacerých koncertoch, podujatiach či pripravovaných letných festivaloch. Vďaka tomu, ako sa za posledných viac ako desať rokov vypracoval, patrí prakticky kamkoľvek, kam príde, k hlavným menám, ktoré sa objavia na zozname vystupujúcich. Uvidíme, dokedy tomu tak bude, ale momentálne to vyzerá, že jeden z členov skupiny Kontrafakt sa do hudobného dôchodku nechystá. My môžeme byť len radi, veď, bez Ega na slovenskej a českej hudobnej rapovej scéne by to bola prinajmenšom škoda.

Odporúčame