Ego o slovenskej scéne: „Bojím sa, že keď sa na to vykašleme, tak…“

Ego je špecifický a jedinečný. Slovenský rapper má širokú fanúšikovskú základňu, niektorí ľudia naňho nedajú dopustiť, iní ho nemôžu ani cítiť. Čo sa slovenskej rap game týka, málokomu je ľahostajný. Člen legendárneho Kontrafaktu sa predstavil v talk show s moderátorom portálu THE MAG Homerom. V legendárnej sérii skákania do reči sa rozhodne nestratil. 

Len sediaca kapuca

Pamätáte si ešte na Egov bar „…len chodiaca kapuca,…“? V tomto rozhovore naberá nový rozmer, pretože jeden z najsledovanejších slovenských hudobných interpretov mal skutočne väčšinu konverzácie na hlavu kapucu. I keď v tomto prípade by sme mohli hovoriť skôr o sediacej kapuce.

Ako sa ukázalo, veľa ľudí to vyslovene iritovalo, pričom o svojom hneve dali vedieť v komentároch pod videom. Po zhliadnutí videa nám môžeš dať vedieť, do ktorej kategórie spadáš ty.

Kompletný diel série Skákání do řeči s Homerem si môžete pozrieť na nižšie priloženom videu.

Úprimnosť nadovšetko

Ego je známy tým, že je úprimný. Preto sú jeho rozhovory tak populárne, pretože sa ľudia vždy dozvedia niečo, s čím pred tým ani nepočítajú. Inak to nie je ani v tomto prípade. Opäť sa budeme opakovať, ale v podobnom type článkov nevystihneme všetko, pretože nechceme obsah vyspoilovať. Taktiež však nemôžeme obísť bez toho, že by sme vám prezradili aspoň niečo.

To, že Ego hovoril o chalanoch z českého labelu MILION PLUS, to vieš. Čo ale možno nevieš je, že člen legendárnej skupiny Kontrafakt sa rozhovoril aj o stave slovenskej rapovej scény a tom, čoho sa bojí v súvislosti s ďalším vývojom. „Podľa mňa je stále celkom v rozkvete, ale bojím sa, že keď sa na to vykašleme, tak sa tu rozhádajú a zhumpľujú to.“

„Takže, preto to aj teraz hovorím, aby sa to nestalo,“ dodal Ego.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JUDr. Michal Straka (@egoemo)

Prečítaj si aj: Eminem zotrel Tekashiho jednou vetou (Novinka)

Bude ťa zaujímať taktiež: Ďalšie problémy Travisa Scotta. Hrozí mu 6-ciferná pokuta?

Photo credits: Skákání do řeči s Homerem #28, YouTube.com

Odporúčame