Sociálne siete ti môžu pomôcť, ale aj poriadne zavariť: Dvojicu TikTokerov dobehla minulosť

Na to, čo zdieľali na svojich sociálnych sieťach, najnovšie doplatila aj dvojica TikTokerov z Ameriky (Zdroj: Unsplash/dole777)

#Campbell a Jett Puckett sú na TikTok scéne pomerne známymi tvorcami. Tento manželský pár sa prezentuje videami, v ktorých Jett chváli každú novú róbu svojej manželky očividne prehnaným spôsobom. Po čase si však získali slušný zástup fanúšikov. Ich fanúšikovská základňa sa ale otriasla v základoch, keď na povrch prenikli správy o minulosti Campbell, na ktorej meno je účet zriadený. Áno, prezradili ju staré príspevky na sociálnych sieťach.

Komplimentmi k popularite

Dvojica pravidelne postuje na svoj TikTok účet videá s rôznymi outfitmi, v ktorých vyráža do sveta. To, čo z týchto videí urobilo menšiu TikTokovú senzáciu, nebola ani tak výnimočnosť daných outfitov, ale výnimočne prehnaný komentár Jetta k róbam svojej manželky. Okrem toho, že ju láskyplne nazýva „Pookie“, čím jej vraví, aká je rozkošná, príťažlivá a podobne, nikdy nezabudne konkrétny outfit komentovať spôsobom, z ktorého by očervenela nejedna dáma. Povedal si napríklad ty aspoň raz svojej priateľke, že vyzerá spaľujúco?

„Toto je ultimátny outfit na piatkové rande,“ znel napríklad jeden z mnohých kvetnatých komplimentov.

„Vyzerá to sexy, ale na úrovni, čo milujem,“ znel ďalší.

Spočiatku mnoho sledovateľov vnímalo tieto videá s rezervou nielen preto, že mnohé kúsky zjavne pochádzali zo secondhandu, ale aj pre Jeffove poznámky, ktoré by nejeden nazval trápnymi. Dvojica ale vytrvala, no a dnes majú ich videá niekoľko miliónov zhliadnutí.

„Je síce tak trápny, ale aj zlatý,“ zhrnul jeden z fanúšikov v komentári.

@campbellhuntpuckett

When I don’t know what to wear, I always go with all black🖤 #datenight #couple #outfits #hermes

♬ original sound – Campbell Puckett

Fotografie s rasistickým podtónom

Ako to však v podobných prípadoch býva, aj fanúšikovia dvojice časom začali objavovať všetky dostupné informácie týkajúce sa ich internetového života. No a v ich online histórii vypátrali inkriminované zábery z nedávnej minulosti Campbell a Jett.

Na jednom poste z Facebooku Campbell môžeme vidieť pózovať za bojovou vlajkou Konfederačných štátov Ameriky. Tá sa v moderných amerických dejinách vníma ako prejav rasizmu. Ďalšia z dostupných fotografií zobrazuje Campbell zjavne zo študentských čias, ktoré strávila na Univerzite v Mississippi. Aj táto fotka má rasistický a nacionalistický podtón.

TikTokerka bola čoskoro nútená sa k celej veci vyjadriť. Urobila tak prostredníctvom Instagramu, cez ktorý sa ospravedlnila a uviedla celú vec na pravú mieru. Na svoju obranu uviedla celkom triezve tvrdenie, že v dobe vzniku fotografií bola skrátka mladá a naivná.

„Ako možno niektorí z nás videli, niektoré staré fotografie, na ktorých som, nedávno prenikli na povrch,“ napísala v príspevku, „v dobe, kedy boli tieto fotografie urobené, som mala dvadsať. Nerozumela som možnému dopadu svojich činov tak, ako mu rozumiem dnes, o dvanásť rokov neskôr.“

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, independent.co.uk, nationalgeographic.com
Odporúčame