Duo Plexo a Mugis, ich album je AU!

Nie len album, ale aj ich život je AU! Už je to niekoľko dní, čo je vonku najnovší album tejto rapovej dvojice, poďme sa teda spoločne s týmto počinom zoznámiť. Plexo s talentovaným Palermom na featuringu už v samotnej pilotnej skladbe vysvetľujú, prečo práve AU. Ak chceš mať zlato (aurum), musíš pre to aj makať a nie je to vôbec bezbolestný proces.

Celý projekt sa nesie v podobnom sounde ako ten posledný – Nočné mory. Na tomto nájdeme aj zopár iných zaujímavých hostí, menovite Delik, Čis-T, Tafrob, alebo Adiss. Rýmy a lyrika sú kvalitnou súčasťou tejto poskladanej mozaiky. Skladieb je celkovo 15, sú rozmanité a každý si príde na svoje. V Nebojíme tmy sa Plexo tvrdo púšťa do internetových hejterov a tých čo sa schovávajú za klávesnicu svojimi posmešnými rečami a negatívnymi komentármi. Nechýbajú ani vzťahové témy, ktoré nájdete napríklad v trackoch Zmeškaný hovor, 9, Kompletný alebo S tebou.

V skladbe Čo robíš? sa predstaví celý label Neni Problem, v zložení Plexo, MajselfMugis.  A na samotnom závere ti naservíruje faynové a hrejivé outro, o ktorého produkciu sa postaral Hoodini. Na youtube už zopár vecičiek nájdeš. AU! si môžeš vypočuť na digitálnych platformách a CD s merchom si môžeš zadovážiť TU.

Odporúčame