Dúfam, že vám album zlepšuje dni: Viktor Sheen sa prihovoril ľuďom

Viktor Sheen je medzi českou a slovenskou rapovou špičkou. Tento interpret posúva rap game každým novým hudobným projektom dopredu a aj tí, ktorí ho pôvodne nemuseli, začínajú počúvať jeho tvorbu. Teraz vydal nový album s názvom Barvy, ktorým opäť latku poslal o niečo viacej nahor. Cíti veľkú podporu od ľudí, ktorí si „idú“ jeho nové CD. A rozhodol sa, že sa im prostredníctvom sociálnej siete prihovorí.

https://www.instagram.com/p/CGmvQ_oDQB6/

Viktor Sheen je vďačný, že jeho fanúšikovská základňa naberá na kvalite aj rozmeroch, pričom veľmi dobre vie, že podpora ľudí nie je samozrejmosťou. Cení si, že priaznivci sú s ním, cení si, že ho radia k absolútnej špičke toho, čo československý rap ponúka. A právom.

Prihovoril sa im na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Ďakujem moc za všetky ohlasy, správy, označenia. Dúfam, že Vám album v tejto dobe zlepšuje dni. Pre všetkých, ktorí sa pýtajú na merch – pracuje sa na tom. Barvy,“ napísal jeden z aktuálne najsledovanejších českých interpretov.

A reakcia ľudí na seba nenechala dlho čakať. Veľa z nich píše, že miesto toho, aby si kúpili album, radšej ho budú počúvať na streamoch a kúpia si merch, nech Viktora podporia touto formou. Samozrejme, drvivá väčšina investuje do fyzického CD aj do merchandiseu. Sheen je trend a v neposlednom rade je nesmierne kvalitný.

Ono, všetko, čo Viktor Sheen robí, pôsobí veľmi skutočne, autenticky a reálne. Emócia, ktorú vkladá do svojej hudobnej tvorby sa dostáva ľuďom, ktorí ju počúvajú naozaj podkožu. Práve reálnosť a autenticitu si ľudia veľmi cenia. Možno viacnásobne v tejto dobe.

O turné sa zatiaľ nehovorí. Samozrejme z logických dôvodov, prečo globálna pandémia koronavírusu neutícha, práve naopak. Situácia na Slovensku a v Českej republike má ďaleko od ideálnej. A uvedomuje si to aj Sheen. Turné k albumu Barvy je určite v pláne, o tom nikto nepochybuje. A už teraz je jasné, že to bude poriadny zážitok.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Calin púta novým singlom: Ďalší dôkaz, že patrí k špičke!

Ale kedy presne to bude, to je viac ako otázne. Najskorším termínom je pravdepodobne polovica budúceho roka. Ako všetci dobre vieme, momentálne nikto nevie prognózovať, čo bude ďalej. Musíme byť trpezliví. Ktovie, možno aj hudba Viktora Sheena niekoľkým z vás pomôže prejsť týmito pochmúrnymi časmi.

Foto: Viktor Sheen, profil na Instagrame

Odporúčame