Druhý track z EP od Delika a Grimasa nesie názov Freak

Len nedávno sme vás informovali o chystanom počine, na ktorom sa spojili Delik z formácie Moja Reč a Grimaso z H16. Celé EP nesie názov Dvojitý zásah, a bude mať viacero zaujímavých hostí. Dnes vychádza druhá skladba z tohto projektu, a nesie názov Freak. Prečo takýto názov?

Ak si to ešte nezaregistroval, Delik má okrem tejto skladby na svedomí aj fashion kolaboráciu so značkou Freak Clothing. Nová kolekcia vychádza súčasne s novým trackom, a nám niečo málo porozprávali aj chalani, ktorí majú značku pod svojimi krídlami.

Nápad na spoluprácu prišiel pred približne pol rokom, no keďže bolo stále málo času, tak sa to odkladalo. Prvotná myšlienka nebola až takáto no veľká, no keďže sa kolekcia ubrala správnym smerom a páčilo sa to všetkým zainteresovaným, prerástlo to až do osobitnej skladby a videoklipu, na ktorom sa podieľali ľudia z našej partie. Konkrétne to boli Marek Bihúň a Martin Piga. Limitované kúsky sú najmä košele v dvoch farbách.

A čo je teda Freak? Partia mladých chalanov, ktorí skrátka robia to, čo ich baví. Majú rovnaké záujmy a názory či už sa jedná o módu alebo o hudbu. Ak by ste si chceli prezrieť kolekciu, tak na stránku Freak Clothing sa dostaneme kliknutím na tento text. Teraz už ale prejdime ku samotnej novinke. EP vo výhodnom balíčku napríklad s tričkom si stále môžeš zakúpiť na RukaHore.

 

Odporúčame