Dr. Dre získa na chodníku slávy v Los Angeles svoju vlastnú hviezdu

Dr. Dre

Dr. Dre dostane hviezdu na Walk of Fame (Zdroj: IG/@drdre)

#Otázka je, prečo ju nezískal skôr? Je smutné, že rodák z Los Angeles, ktorý vyrastal priamo v Comptone, získa hviezdu až teraz. Konkrétne to bude v roku 2024. Hviezda sa dá aj kúpiť, ale ak nechceš byť za „samozvaného“, tak je určite lepšie, keď si počkáš na komisiu, ktorá o tom rozhoduje.

,,Výberová komisia, ktorú tvoria kolegovia z Chodníka slávy, každoročne starostlivo ručne vyberá skupinu ocenených, ktorí reprezentujú rôzne žánre sveta zábavy,“ povedala predsedníčka a členka chodníka slávy Ellen K. „Komisia odviedla úžasnú prácu pri výbere týchto veľmi talentovaných ľudí. Už sa nevieme dočkať reakcie každého z ocenených, keď si uvedomia, že sa odhalením svojej hviezdy na najslávnejšom chodníku na svete stávajú súčasťou histórie Hollywoodu!“

Dr. Dre je teda najnovšou hip-hopovou hviezdou, ktorú ocenili na chodníku slávy. Nedávno si hviezdy vyslúžili aj Salt-N-Pepa, Ludacris a Ice-T. Naposledy dostal hviezdu aj 2Pac, pri ktorom išlo o posmrtné ocenenie. Rádiová ikona západného pobrežia, Big Boy, predstavil hviezdu spolu s Tupacovou sestrou Sekyiwou „Set“ Shakur, ktorá povedala, že je hrdá na to, že môže reprezentovať svojho brata. Slávnostné odovzdávanie hviezdy malo osobitný význam, pretože sa konalo v deň Tupacových 52. narodenín, ktoré pripadli na 16. júna 2023.

Okrem nich majú svoje hviezdy na chodníku slávy aj interpreti ako Queen Latifah, Diddy, LL Cool J, Ice Cube, Pitbull, Snoop Dogg, Ice Cube, Cypress Hill, 50 Cent alebo Missy Elliot. Osobne som bol priamo v LA v roku 2020, keď dávali hviezdu 50 Centovi, vtedy tam bol s ním aj spomínaný Dr. Dre a Eminem. Bohužial, ceremóniu som zmeškal a prišiel som o 2 hodiny neskôr. Aspoň som si urobil fotku, čo už.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Refrén, z ktorého behá mráz: Tento silný rapový videoklip by ti určite nemal ujsť!
50 Cent chodník slávy
50 Cent chodník slávy (Zdroj: IG/@edypeto)
Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame