Dôvod, prečo Rytmus porazí Molocha Vlavo

Už tento piatok sa Rytmus predstaví v ďalšom boxerskom zápase. Na turnaji Fight Night Challenge 2 bude jeho súperom kolega z rapovej brandže, Moloch Vlavo. Toto je dôvod, prečo sa Patrik Vrbovský bude tešiť zo svojho prvého triumfu v boxe.

Rytmus nabral skúsenosti

Bojové umenia sa stali Rytmusovým koníčkom predovšetkým v uplynulých rokoch. Učaroval mu najmä box, v ktorom má na svojom konte k dnešnému dňu dva oficiálne zápasy. V tom prvom prehral v závere roka 2018 s rapperom Marpom na turnaji dnes už neexistujúcej českej organizácie XFN na body. Vzhľadom na to, že sa jednalo o jeho premiéru v ringu, porážka po rozhodnutí arbitrov sa nejavila byť nijakou športovou tragédiou. Chcel to hlavne vyskúšať a toto bola ideálna príležitosť.

Rytmusov druhý duel prišiel na Fight Night Challenge, premiérovej edícii, ktorú sme mohli sledovať 27.decembra 2021. Člen skupiny Kontrafakt mal proti sebe profesionálneho MMA bojovníka Gábora Borárosa. Aj tento raz prehral a opäť na body. Ustál niekoľko naozaj hraničných momentov a získal ďalší rešpekt. Faktom je aj to, že jeho skóre sa preklopilo do 0-2, čo nikoho vo fight game neteší.

Obe tieto prehry, či už s Marpom alebo s Gáborom, sa dajú označiť za užitočné zbieranie skúseností. Rytmus už vie, na čo si má dať pozor, vie, ako udierať, ako pracovať s kondíciou. Sú faktory, ktoré vás tréningy nenaučia, ale treba si nimi prejsť v samotných zápasoch. Teraz to môže zúročiť.

Nastal čas na víťazstvo

Teraz nastal čas, aby Rytmus v boxerskom zápase premiérovo vyhral. Na Fight Night Challenge 2 bude jeho súperom Moloch Vlavo. Ten má za sebou jeden duel, ktorý prehral s Lakym Royalom. V ňom toho veľa neukázal a nezanechal ani dobrý športový dojem.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Separ má na krku dvojizbák a posiela klip z New Yorku (VIDEO)

Samozrejme, v boxe je možné všetko. Avšak, Rytmus je, z toho, čo sme mali možnosť vidieť, pripravenejší. Taktiež je skúsenejší a boxu sa venuje aktívnym spôsobom dlhší čas. Okrem toho, má v sebe drive, zápal a vášeň, že keď už sa niečomu začne venovať, nechce byť takpovediac len do počtu. Práve toto je dôvod, prečo by mal Patrik Vrbovský v piatok 3.6.2022 poraziť Molocha Vlavo.

Nie nadarmo sa hovorí, do tretice všetko dobré, no nie? Jednoduché to ale nebude. Predovšetkým Rytmus nemôže Molocha podceniť, i keď to zrejme nie je otázkou dňa. Patrik je známy tým, že nepodceňuje nikoho a nikdy. Práve tento faktor svojho správania by mohol vo vzájomnom zápase s Molochom využiť.

Moloch Vlavo nemá čo stratiť

Áno, nemá čo stratiť. Moloch Rytmusa vyzval, získal zápas, vďaka ktorému sa bude o ňom rozprávať. Pre rapperov je práve pozornosť z podobných podujatí v istom ohľade aj dôležitejšia ako samotný výsledok.

Po tom, čo Moloch prehral s Lakym Royalom, dokázal, že má v boxe veľký priestor na zlepšenie. Bude prinajmenšom zaujímavé sledovať, ako bude pripravený na meranie síl v ringu s Rytmusom.

Môžeme pravdepodobne konštatovať, že ani pre Molocha a ani pre Rytmusa, sa nebude jednať o posledný boxerský zápas. Fight Night Challenge je koncept, ktorý získava na popularite a podujatie číslo 2 má potenciál, aby bolo ešte sledovanejšie než úvodná edícia z konca uplynulého roka.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Fight Night Challenge, Instagram 

 

Odporúčame