Túžiš po dokonalom odlíčení a vyčistení pleti? Vyskúšaj tento zázračný typ produktu, ktorý si zamiluješ!

Produkt, ktorý má unikátnu technológiu výroby (Zdroj: Freepik/freepik)

#Pokiaľ sa venuješ novinkám z oblasti skincare, určite ti neunikla novinka, ktorá má zaujímavú textúru. Ide o gélový produkt, ktorý sa počas procesu mení na olejový. Vďaka tomuto vynálezu sa dokonale odlíčiš v jednom kroku. Znie to ako z rozprávky? Pozri sa, či si práve vhodným adeptom pre tento produkt!

O čo ide?

Produkt, ktorý má unikátnu technológiu výroby. V balení tak nájdeš gélový produkt, ktorý sa akoby mihnutím prútika zmenil pri aplikácií na olej. Kúzlenie pokračuje, a ak príde do kontaktu s vodou, premení sa na odličovacie mlieko. Výhodou je, že aj napriek olejovej konzistencií nezanecháva na pokožke mastný film.

(Zdroj: Freepik/gpointstudio)

Použitie

Kvôli hutnejšej štruktúre produktu je priam žiadúce, aby si ho dobre rozotrel v suchých rukách a následne po suchej pokožke. Až potom pridaj vodu. Vtedy sa hybridný čistiaci gél zmení na jemné čistiace mlieko, ktoré ľahko zmyješ.

Ušetrí ti kopec času pri odličovaní – pleť už nepotrebuje dodatočné dočistenie, pretože produkt so sebou zoberie všetko make-up, dokonca aj ten vodeodolný!

Pre koho je vhodný?

Naozaj pre každého, dokonca aj pre citlivú pokožku! Výhodou je, že nemusíš používať žiadne tampóniky či žinky na dočisťovanie, čím vlastne ušetríš pleť od mechanického dráždenia. Taktiež sa tento produkt hodí pre všetky typy pleti, a odlíčenie s ním zvládneš do jednej minúty!

(Zdroj: Freepik/pvproductions)

Výhody v skratke

Ak sme ťa ešte stále nepresvedčili, toto je 5 hlavných dôvodov, prečo by si mal dať šancu produktom na báze gel-to-oil:

  • Dôkladné vyčistenie pleti: vďaka prirodzenej schopnosti prenikať do hĺbky pórov dokáže tento typ produktu účinne rozpustiť nečistoty, čím poskytuje tvojej pleti dôkladnejšiu starostlivosť.
  • Všestrannosť: ako sme už spomínali, produkty na tejto báze sú vhodné pre suchú ale aj mastnú pleť. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu vyhovejú každému!
  • Šetrenie vo oboch zmysloch: nielen že je takýto odličovač šetrný k tvojej pleti pri čistení bez mechanického trenia, ale ušetríš aj nejaké to euro – stačí ti jeden produkt, nemusíš ich mať doma v kúpeľni plnú poličku.
  • Efektivita: jednoznačne ide o efektívne čistenie! Poznáš snáď iný produkt, ktorý by dokázal v jednom kroku zbaviť tvoju pokožku make-upu, mastnoty, nečistôt, UV ochrany či minerálnych a chemických látok? My teda rozhodne nie!
  • Kombinovaná textúra: nielen, že je to zaujímavé, ale je to aj jedinečné. Gel-to-oil produkty sú jednoducho zážitková záležitosť!
👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dôležitý krok tvojej make-up rutiny: Kontúrovanie tváre je základ pekného looku, vieš ako na to?

 

Počul si už o takomto produkte?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame