Sociálne siete cenzurujú obsah, influencerky sa búria: Svoje odvážne fotky porovnávajú s touto činnosťou!

OnlyFans modelky sa rozhodli situáciu riešiť po svojom (Zdroj: Freepik/garetsvisual)

#To, že sociálne siete regulujú obsah, ti je určite známe. Stretnúť sa s tým môžeš pravdepodobne na všetkých platformách, no najčastejšie riešeným je práve Instagram. Tam často užívatelia dostávajú ban za absurdné veci, ktorými údajne porušujú pravidlá komunity. Baby sa rozhodli túto cenzúru prekabátiť.

Odhaľovanie sa na Instagrame

V dnešnom svete, kedy internet pozná OnlyFans, už nie je sharovanie nahých fotiek až také nezvyčajné. Mnohé influencerky, ktoré samy seba označujú aj za OnlyFans modelky, sú často označované za čudné, len kvôli obsahu, ktorý zdieľajú v online priestore.

Mnohé z nich by však uvítali akúsi „rovnoprávnosť“ a možnosť pridávať nahotinky aj na Instagram. Kým mužské pokolenie môže na akúkoľvek sociálnu sieť nahrať fotku hore bez, u žien to až tak benevolentné nie je. Takéto odhaľovanie sa by mohlo byť označené ako mládeži neprístupný obsah. Dievčatá však našli v pravidlách isté nedostatky…

Zneužitie pravidiel?

Uplatniť sa vo svete influencerov musí byť naozaj náročné. Tak, ako je to aj pri každej inej profesii, aj v tejto oblasti musíš mať nejakú pridanú hodnotu, aby si dokázal preraziť. Mnohé nadchádzajúce hviezdy sa snažia nájsť akýkoľvek nový spôsob.

Jedným z nich je „novinka“, ktorá ulahodí najmä mužskému oku – zneužitím medzier v používateľských pravidlách Instagramu prišli dievčatá na to, aby sa môžu fotiť hore bez a takmer bez postihu.

Pravidlá znejú jasne

Sociálna sieť má jasne stanovené pravidlá, v ktorých akceptuje nahotu vo vybraných prípadoch. Ide o momentky počas dojčenia, pôrodu či osvetou v oblasti zdravia, respektíve rakoviny prsníka. Business Insider však uvádza, že niektoré pravidlá nie sú až tak úplne zreteľné.

Odhalené ženské poprsie je údajným problémom, ktorý Instagram okamžite cenzuruje a rieši. Prečo by sa ale mali robiť rozdiely medzi ženským a mužským poprsím?A čo rodovo neutrálne či transrodové osoby?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tak toto je pravý milovník Harryho Pottera! Psík ovláda čarodejnícke zaklínadlá, neveríš?

Bradavky, kam sa len pozrieš

OnlyFans modelky sa rozhodli situáciu riešiť po svojom. Keďže pravidlá Instagramu povoľujú fotografie zobrazujúce dojčiace ženy, vymysleli si naozaj prefíkaný spôsob. Na svojich záberoch sa tvária, že dojčia, aby sa mohli odhaliť. Háčikom je to, že tieto „bojovníčky za rovnocennosť“ dojčia plastové bábiky. Trochu bizár, nie?

Sleduj náš Instagram

 

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame