OnlyFans modelka zarobila za 2 dni viac ako v predošlej robote za rok: Požiadavky fanúšikov sú však absurdné

Modelka, ktorej sa na OnlyFans naozaj darí, spomenula tie najdivnejšie požiadavky svojich fanúšikov (Zdroj: Unsplash/charlesdeluvio)

#OnlyFans modelka Isla Moon v súčasnosti patrí k tým najúspešnejším hviezdam tejto platformy. Dnes, keď za dva dni zarobí toľko, čo zarobila za rok v predošlom zamestnaní, však občas musí čeliť naozaj absurdným požiadavkám svojich fanúšikov. O niektoré z nich sa podelila aj s médiami.

Úspešný biznis

Isla Moon ešte ako študentka psychológie a neurovedy pracovala v laboratóriu. No keďže jej ročný plat činil iba 11-tisíc až 12-tisíc dolárov, rozhodla sa, že si zriadi účet na platforme OnlyFans. Dnes sa zdá, že toto rozhodnutie bolo jedným z tých najlepších. V súčasnosti totiž patrí k 0,01 percentu najúspešnejších tvorcov obsahu na OnlyFans. Zisk, ktorý svojou tvorbou nadobudla, minulý rok stúpol až na 5 miliónov dolárov.

Jej online kariéra sa rozbehla v máji 2021, keď sa jej príspevky na TikToku stali virálnymi. Rýchlo sa jej začalo dariť tak, že zrušila svoje akademické plány a úsilie zamerala na OnlyFans. Vďaka oddaným fanúšikom patrí dnes k tým najúspešnejším. Ako však sama uviedla, niektoré požiadavky svojich fanúšikov skrátka nie je schopná naplniť. Boli totiž vyslovene divné, absurdné a…nepochopiteľné.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Isla Moon (@isla_moon98)

Absurdné žiadosti

Na začiatok treba spomenúť, že mrzačenie semenníkov dýkov bolo iba jedným z podivných požiadaviek, s ktorými prišla Isla do kontaktu.

„Bol tu jeden chalan, ktorý chcel, aby som našla niekoľko naozaj veľkých chrobákov a potom ich udupala,“ povedala pre Unilad. Dodala, že dotyčný chcel, aby sa pri tejto činnosti natáčala, a to tak, aby bolo počuteľné praskanie tiel chrobákov.

„Nikoho nechcem urážať, no toto nie sú veci, ktoré by som robila, takže túto žiadosť som musela odmietnuť.“

Ani ďalší požiadavok zo strany fanúšika sa nestretol s pochopením. Istý človek chcel, aby Isla zjedla veľké množstvo lievancov a natáčala sa pri tom. Možno sa ti zdá, že táto požiadavka nepatrí medzi tie divné. Lenže pozor. Za touto činnosťou v skutočnosti stál pôžitok z toho, že by tento fanúšik videl, ako sa Isle počas jedenia zväčšuje brucho.

„To bola ďalšia žiadosť, ktorej som nemohla povedať ,áno‘, pretože som to tak necítila,“ vyjadrila sa Isla.

„Necítim sa dobre, keď som vypasená,“ dodala na záver.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, Unilad.com
Odporúčame