DMS odštartujú tour k albumu v Košiciach. Môžeš byť pri tom! (Súťaž)

O tom, že DMS je momentálne v československej rapovej scéne jeden z najväčších pojmov, niet pochýb. Chalani prakticky každý rok scénu rozbíjajú trackmi, číslami a predovšetkým koncertami. Ten, kto zažil live show DMS presne vie, o čom píšeme. Po enormne vydarenej Prepáčte Tour prichádza skupina s MDMS Tour, ktorá odštartuje už druhý novembrový piatok v metropole Východného Slovenska.

Hádzanárska hala Slavomíra Šipoša v Košiciach zažije ôsmeho novembra veľkú show, ktorej súčasťou môžeš byť aj ty. A to úplne zadarmo. Stačí, keď sa zapojíš do našej Instagramovej súťaže, a práve ty s kamošom sa môžeš dostať na tento koncert úplne zadarmo. Lístky sa rýchlo míňajú a ak nechceš čakať na výsledky našej súťaže, určite si jeden zaobstaraj priamo tu.

Koncertná šnúra bude samozrejme mať aj špeciálnych hostí. V Košiciach doplnia DMS Dokkeytino a Yungfakgod. My už len doplníme, že všetky ďalšie potrebné informácie sa dozviete v oficiálnom evente. Aj na tejto zastávke si budeš môcť zaobstarať DMS merch. Podmienky našej súťaže nájdeš na našom Instagrame generaciarapu.sk.

KOŠICE

08/11/2019 (PIATOK)

Hádzanárska Hala Slavomíra Šipoša

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *