Októbrové novinky na Disney+: Originálna marvelovka, animovaný príbeh zo sveta Star Wars aj seriál o mladom šéfkuchárovi

Posledná séria The Walking Dead

Na Disney+ ťa čaká aj posledná séria The Walking Dead (Zdroj: AMC)

#Dni sa síce postupne skracujú a noci predlžujú, no Disney+ ponúka stále nové tituly, aby si sa navnadil na jesennú náladu. Na začiatku mesiaca uvidíme všetky časti seriálu Medveď, drámu z kuchynského prostredia zasadenú v Chicagu, poslednú sériu Walking Dead a chýbať nebude ani nová kriminálna dráma Candy s Jessicou Biel v hlavnej úlohe, natočená podľa skutočnej udalosti.

The Walking Dead XI. (3. október, každý týždeň nová epizóda)

Všetky skupiny sa neustále dostávajú do nekontrolovateľných situácií a hrozby naďalej číhajú za každým rohom. Tlak sa zvyšuje a smeruje ku dňu zúčtovania pre všetkých, živých aj mŕtvych. Spoja sa ich samostatné cesty do jednej alebo ich, naopak, navždy rozdelia? Boj o budúcnosť naďalej zhoršuje zlovestná populácia chodcov. Nie všetci prežijú…

Medveď I. (5. október, všetky časti)

Mladý šéfkuchár Carmy sa po bolestnej smrti v rodine vracia zo sveta luxusných reštaurácií domov do Chicaga, aby viedol rodinný obchod so sendvičmi. Ocitá sa tak vo svete priveľmi vzdialenom od toho, na čo bol doteraz zvyknutý. Balansuje medzi problémami malého podniku, napätými rodinnými vzťahmi aj neohrabaným kuchynským personálom, z ktorého sa nakoniec stáva blízka rodina.

Vlkolak: Nočný lovec (7. október, halloweensky špeciál od Marvelu)

Počas temnej pochmúrnej noci sa z tieňov vynorí tajná skupina monštruóznych lovcov, ktorí sa po smrti svojho vodcu zídu v strašidelnom sídle prastarého rodu. Počas podivného a hrôzostrašného pamätného zhromaždenia na počesť vodcovho života sú lovci vyzvaní k mysterióznemu smrtonosnému súboju o mocnú relikviu. Čaká ich nočný lov, ktorý ich nakoniec privedie tvárou v tvár nebezpečnému monštru.

Candy I. (12. október, všetky časti)

Píše sa rok 1980, Candy Montgomeryová je žena a matka v domácnosti, ktorá urobila všetko správne – mala dobrého manžela, dve deti, krásny dom, dokonca starostlivo plánovala a páchala priestupky. Ale ako v nej tlak konformity narastá, jej činy volajú po troche slobody. Kým jej niekto nepovie, aby bola ticho. A bude to mať smrteľné následky.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Disney+ kvôli novému obsahu zdražuje predplatné: Priplatíš si aj ty?

Rosaline – film (14. október)

Rosaline je svieže komediálne prevedenie Shakespearovho klasického milostného príbehu Rómeo a Júlia. Príbeh rozpráva Júliina sesternica Rosaline, ktorá je zhodou okolností Rómeovou nedávnou láskou. Rómeo jej zlomí srdce, keď spozná Júliu a začne jej dvoriť. Rosaline plánuje tento slávny románik prekaziť a získať svojho chlapca späť.

Francúzski chlapíci I. (19. október, všetky časti)

Dvom stroskotancom, Vincentovi Piquetovi a Albanovi Burneovi, sa obráti ich nudný život naruby, keď po nedorozumení odhalia sprisahanie a ocitnú sa vo svete organizovaného zločinu. Je to začiatok bláznivej a chaotickej cesty plnej nebezpečenstva a intríg. A hoci sa zúfalo snažia zachrániť si život, nikdy sa neprestanú hádať.

Boris I. – IV. (26. október, všetky série)

Dej seriálu Boris sa pôvodne odohrával v kulisách nízkorozpočtového talianskeho seriálu s názvom Gli occhi del cuore. V tejto štvrtej (spin-off) sérii sa vracia pôvodný štáb. Svet a televízia sa však odvtedy zmenili. Všade vládnu sociálne siete, influenceri a rozličné streamovacie platformy. Ako sa naši hrdinovia prispôsobia novému usporiadaniu sveta?

Ďalšie novinky

She-Hulk: Neuveriteľná právnička prichádza tento mesiac s poslednou časťou, ale marvelovskí fanúšikovia nemusia mať žiadne obavy. V októbri na streamovaciu platformu Disney+ zavíta Asesmbled: Ako sa natáčal She-Hulk: Neuveriteľná právnička. Okrem toho sa diváci môžu 7. októbra tešiť aj na Tobeyho Maguira v originálnej trilógii Spider-Man.

Navyše si môžeš vyhradiť čas aj na druhú sériu Benediktovej tajomnej spoločnosti, pôvodný film Grimcutty, tretiu sériu komediálneho seriálu Čo robíme v temnotách od Taiku Waititiho a nový animovaný seriál Star Wars: Príbehy rytierov Jedi.

Na čo sa v októbri najviac tešíš?


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, Disney
Odporúčame