November na Disney+: Vianočný seriál, dokument s Chrisom Hemsworthom aj nové animované príbehy zo Zootropolisu

V novembri na Disney+ aj nové príbehy zo Zootropolisu

V novembri na Disney+ aj nové príbehy zo Zootropolisu (Zdroj: Disney)

#Novembrové novinky na Disney sú prevažne v seriálovej a dokumentárnej podobe. Čaká na teba dokument o ľudskom tele, komediálny seriál Reštart či animované príbehy zo sveta Zootropolisu. Samozrejme, Disney myslí aj na blížiace sa Vianoce, na ktoré ťa naladí seriálom Santa Clausovia s Timom Allenom.

Zachráňme naše družstvo s Davidom Beckhamom (pôvodný seriál) – 9. november

David Beckham sa vracia domov. V priebehu sezóny sa pridá k východolondýnskemu futbalovému klubu Westward Boys. Ide o tím, ktorý hrá v lige Echo Premier League, kde sa to pre neho ako chlapca celé začalo. Westward Boys sa počas celej sezóny nepodarilo vyhrať ani jeden zápas a hrozí im vypadnutie z ligy. David má pred sebou náročnú úlohu. Podarí sa mu zachrániť družstvo?

Telo bez hraníc s Christom Hemswrothom (pôvodný seriál) – 16. november

Čo keby ste dokázali zastaviť starnutie a objaviť potenciál ľudského tela? Svetová hviezda Chris Hemsworth skúma túto prevratnú myšlienku v novom pôvodnom seriáli od National Geographic. Nové vedecké výskumy rúcajú naše tradičné poznatky o ľudskom tele a ponúkajú fascinujúci náhľad na to, ako odomknúť superschopnosti svojho tela pri boji s ochoreniami, podávať lepší výkon či dokonca zvrátiť proces starnutia!

Nové objavy na vlastnej koži otestuje Chris Hemsworth, ktorý je aj napriek svojej špičkovej kondícii superhrdinu odhodlaný zistiť, ako si zachovať mladosť, zdravie, silu a odolnosť počas celého života.

Santa Clausovia (pôvodný seriál) – 16. november

Scott Calvin (Tim Allen) je späť! Po takmer tridsiatich rokoch, ktoré strávil ako Santa Claus, je stále rovnako šťastný a veselý. Avšak, Vianoce sa stávajú čoraz menej obľúbenými, a preto prichádza o svoju santovskú mágiu.

Scott sa usilovne snaží udržiavať krok so svojou náročnou prácou a zároveň byť oporou pre svoju rodinu. Keď jedného dňa zistí, že z pozície Santa Clausa sa dá odísť, začína uvažovať o dôchodku. Zároveň sa snaží za seba nájsť plnohodnotného nástupcu, aby sa sám mohol stať lepším otcom a manželom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Disney+ prišlo s neuveriteľnou ponukou, tak takáto nízka cena tu ešte nebola! Má to však háčik

Rozčarovaná (pôvodný film) – 18. november

Od svadby Giselle a Roberta uplynulo už pätnásť rokov a Giselle medzitým prišla o ilúzie života v meste. V snahe nájsť rozprávkovejší život sa pár rozhodne presunúť svoju rozrastajúcu sa rodinu do ospalého mestečka Monroeville. Giselline nádeje sa však, bohužiaľ, nenaplnia. Predmestie má nové pravidlá a svoju miestnu včeliu kráľovnú Malvinu Monroe, vďaka ktorej Giselle ešte viac cíti, ako vôbec nezapadá.

Zo zúfalstva, že sa jej nedarí nájsť svoje „šťastne až na veky vekov“, využije mágiu z Andalasie a premení celé mesto na skutočnú rozprávku. Tým ale ohrozí budúce šťastie svojej rodiny. Giselle súperí s časom, aby kúzlo zvrátila a pochopila, čo „šťastne až na veky vekov“ pre ňu a pre jej rodinu vôbec znamená.

Willow (pôvodný seriál) – 30. november

Nové pokračovanie dobrodružného fantasy filmu producenta Georgea Lucasa Willow z roku 1988 sa dočkalo seriálovej podoby. Nelwynský čarodejník Willow sa vracia niekoľko rokov po tom, ako zachránil malú cisárovnú Eloru Danan. Jeho úlohou bude viesť nesúrodú družinu hrdinov na nebezpečnú záchrannú výpravu fantastickým a divokým svetom. Do hlavnej úlohy čarodejníka sa vracia Warwick Davis.

Pacient (pôvodný seriál) – 30. november

Alan Strauss je terapeut väznený pacientom, z ktorého sa vykľuje sériový vrah. Sam má na Alana nezvyčajnú terapeutickú požiadavku: utlmiť jeho nutkanie vraždiť. Ak chce Alan prežiť, musí rozmotať sieť Samovej narušenej mysle a zastaviť ho predtým, než opäť niekoho zabije. Sam však odmieta diskutovať o kritických témach.

Počas svojho väznenia Alan odhalí nielen to, ako hlboko je Samovo nutkanie zakorenené, ale tiež to, koľko úsilia bude musieť vynaložiť, aby napravil spory vo vlastnej rodine. Čas beží a Alan sa zúfalo snaží zastaviť Sama skôr, než sa stane spoluvinníkom pri jeho vraždách. Alebo ešte horšie – než sa sám stane jeho terčom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Októbrové novinky na Disney+: Originálna marvelovka, animovaný príbeh zo sveta Star Wars aj seriál o mladom šéfkuchárovi

Ďalšie zaujímavé novinky

  • Reštart (pôvodný komediálny seriál) – 2. november
  • Boston: Vražda pred maratónom (pôvodný dokumentárny seriál) – 9. november
  • Zootopia+ (pôvodný animovaný seriál) – 9. november
  • Erupcia lásky (dokument) – 11. november
  • Hovor mi klamstvá (pôvodný dramatický seriál) – 16. november
  • Mickey: Príbeh myšiaka (pôvodný myšiaka) – 18. november
  • Odkaz: Skutočný príbeh L.A. Lakers (pôvodný dokumentárny seriál) – 23. november

Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk, Disney
Odporúčame