Čaká nás rok Wu-Tangu: Nová séria už na Disney+, rapová legenda vyráža na turné

Wu-Tang: An American Saga je k dispozícii na Disney+ (zdroj: Disney+)

#Tretia a posledná séria seriálu Wu-Tang: American Saga je už celá k dispozícii na Disney+. Tento hraný seriál sleduje vznik a vzostup kultovej hip-hopovej skupiny Wu-Tang Clan v New Yorku v 90. rokoch.

Producentom seriálu je RZA, zakladateľ Wu-Tang Clan a kľúčová postava tohto legendárneho zoskupenia. Rok 2023 tak vyzerá ako rok Wu-Tangu. Okrem seriálu a turné tiež oslavuje 9-členná skupina aj tridsiate výročie svojho debutu.

V seriáli Wu-Tang: American Saga sa diváci môžu ponoriť do života a kariéry Wu-Tang Clan. Seriál ponúka autentický pohľad do hip-hopovej scény 90. rokov a do zákulisia vzniku jedného z najvplyvnejších albumov v histórii hip-hopu – Enter the Wu-Tang (36 Chambers). Tretia a posledná séria sa zároveň pozerá na kariéru Wu-Tangu po vydaní tohto legendárneho počinu, keď sa Wu-Tang Clan stal celosvetovým fenoménom.

Wu-Tang Clan na európskom turné

Predloha seriálu – skupina Wu-Tang Clan zároveň po rokoch vyráža na európske turné, na ktorom ich podporí podobne legendárny raper Nas. Slovenskí fanúšikovia sa môžu tešiť na ich vystúpenia v Stadthalle vo Viedni 11. júla a v Berlíne pod holým nebom v areáli Wuhlheide 5. júna.

Toto spoločné turné je príležitosťou vidieť dve legendy hip-hopovej scény spolu na jednom pódiu. Nemali by ste to zmeškať! Rýchlo si tak zarezervujte svoje lístky a pripravte sa na nezabudnuteľnú noc s Wu-Tang Clan a Nasom. Lístky kupuj čím skôr na webe LiveNation.co.uk.

Zdroj: Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame