Dobrodružný apríl na Disney+: Hraný Peter Pan aj pokračovanie Ako som spoznala vášho otca

Jude Law ako kapitán Hook

Jude Law ako kapitán Hook (Zdroj: Disney)

#Na Disney+ rozkvitla jar a spolu s ňou prichádza aj množstvo nových filmov a seriálov pre každého podľa chuti. V ponuke je niekoľko literárnych adaptácií vrátane očakávaného hraného filmu Peter Pan & Wendy, v ktorom klasická rozprávka J. M. Barrieho získala novú podobu prispôsobenú súčasnej generácii s Judeom Lawom v ikonickej úlohe kapitána Hooka. Na ktorú novinku sa tešíš najviac?

Will Trent – seriál (5. apríl)

Špeciálneho agenta Willa Trenta z Úradu pre vyšetrovanie v Georgii opustila matka hneď po narodení a musel si vytrpieť zložité dospievanie v preťaženom systéme pestúnskej starostlivosti v Atlante. Teraz je však odhodlaný využiť svoj unikátny pohľad na veci a zabezpečiť, aby nikto nebol ponechaný napospas osudu tak ako on. Aj preto má na svojom konte najvyššiu mieru objasnených prípadov v Georgii.

Krásne maličkosti – pôvodný seriál (7. apríl)

Seriál Krásne maličkosti, ktorý vznikol podľa bestselleru spisovateľky Cheryl Strayedovej, rozpráva o žene, ktorej manželstvo je na pokraji rozpadu, s ktorou sa dcéra takmer nerozpráva a ktorej spisovateľská kariéra neexistuje. Keď jej kamarátka navrhne, aby prevzala redaktorský stĺpček s radami, Clare si myslí, že je tým posledným človekom vhodným na túto prácu, hoci v skutočnosti je na ňu možno dokonale kvalifikovaná.

Nezadaná a namol – 2. séria (12. apríl)

Po roku a pol triezvosti má Samantha Finková konečne pocit, že jej život stojí za oslavu. Rýchlo však zistí, že život s ňou má niekedy iné plány. Sam musí prísť na to, ako zmeniť to, čo môže, zotrvať vo svojom nepohodlí pri tom, čo zmeniť nemôže a možno si aj užiť všetko medzitým.

Ako som spoznala vášho otca – 2. séria (19. apríl)

V blízkej budúcnosti Sophie rozpráva svojmu synovi, ako sa zoznámila s jeho otcom. Jej príbeh nás prenesie naspäť do prítomnosti, kde Sophie a jej úzka skupina priateľov prichádzajú na to, kým sú, čo chcú od života a ako sa zamilovať v dobe zoznamovacích aplikácií a neobmedzených možností.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Február na Disney+: Dokument o nakrúcaní Avatara, nová filmová Marvelovka a kuchár z divočiny

Peter Pan & Wendy – pôvodný film (28. apríl)

Film Peter Pan a Wendy v réžii Davida Loweryho predstavuje Wendy Darlingovú, mladé dievča, ktoré sa bojí opustiť svoj domov, až kým nestretne Petra Pana, chlapca, ktorý odmieta dospieť.

Wendy spolu so svojimi bratmi a malou vílou Cililing cestuje s Petrom do čarovného sveta Nekrajiny. Tam narazí na zlého pirátskeho kapitána Hooka a prežije napínavé a nebezpečné dobrodružstvo, ktoré navždy zmení jej život.

Vedel si o tom, že…

  • Na oslavu Dňa Zeme, ktorý spadá na 22. apríla, Disney+ prináša predplatiteľom nový štvordielny dokumentárny seriál z dielne National Geographic Tajomstvá slonov, ktorý produkoval James Cameron a nahovorila Natalie Portman.
  • V snímke Renner-vácie Jeremy Renner s pomocou Anthonyho Mackieho, Vanessy Hudgensovej, Anila Kapoora a ďalších mení nepoužívané vládne vozidlá na komunitné centrá po celom svete.

Ďalšie aprílové novinky na Disney+

  • Good Mothers – pôvodný seriál (5. apríl)
  • Cesta do stredu Zeme – pôvodný film (5. apríl)
  • Bobove Burgery – 13. séria (12. apríl)
  • Impérium svetla – film (19. apríl)
  • Majster Tim – série 1 až 8 (19. apríl)
  • Quasi – film (20. apríl)
  • Sam zo Saska – pôvodný seriál (26. apríl)
  • V službách KGB – série 1 až 3 (26. apríl)

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, Disney+
Odporúčame