Daytime rave s DJ Heartstring prichádza do Bratislavy, takto sa naň dostaneš zadarmo!

Festival Summer of Joy, Youth, Freedom

Festival Summer of Joy, Youth, Freedom (Zdroj: Telekom)

#Telekom prináša do Bratislavy jedinečný pop-up event v srdci mesta, ktorý bude vyzerať ako divoká párty z 90. rokov. Už 27. júla sa môžeš tešiť na vystúpenie berlínskeho dua DJ HEARTSTRING v doprovode slovenských DJov. Už 27. júla sa môžeš tešiť na vystúpenie berlínskeho dua DJ HEARTSTRING v doprovode slovenských DJov.

Škola je za nami a nás čaká leto plné radosti a slobody. A počas neho by si nemal vynechať jedinečný event: Pod Starým mostom vedľa Tyršovho nábrežia sa uskutoční pop-up event, ktorý vás prenesie späť do 90. rokov na rave párty. Jedinečnú atmosféru vytvorí berlínske duo DJ HEARTSTRING spolu so slovenskými DJmi FVLCRVM, Nina Farrina a Kristie Kardio.

Vďaka svojmu zanieteniu pre hudbu a zmyslu pre detail sa DJ HEARTSTRING stali jednými z najžiadanejších DJov v európskej klubovej scéne. Ich nadchádzajúce vystúpenie v Bratislave je jedným z najočakávanejších eventov tohto leta, takže sa určite oplatí prísť a zažiť ich energickú show naživo.

Podujatie ponúkne trendový koncept: Pop-up event bude trvať od 16:00 do 22:00 a ide o tzv. formát daytime rave, ktorý naberá na popularite. Headliner DJ HEARTSTRING vystúpi presne počas západu slnka. Na stage sa dostane už o 20:00, aby celú párty ukončil do desiatej večer.

Festival Summer of Joy, Youth, Freedom
Festival Summer of Joy, Youth, Freedom (Zdroj: Telekom)

Hudobný štýl bol vybraný podľa aktuálneho smerovania elektronickej hudby v Nemecku, Francúzsku i Anglicku.

Podujatie s výnimočnou atmosférou pod Starým mostom a s výhľadmi na Dunaj i Bratislavu sa bude konať pod bratislavským Starým mostom už 27. júla a dostaneš sa naň cez mestskú pláž Tyršák. Vstup je vďaka Telekomu úplne zadarmo, takže vlastne nemáš dôvod neprísť.

Line-up:

16:00 – 17:30 Kristie Kardio

17:30 – 19:00 Nina Farrina

19:00 – 20:00 FVLCRVM DJ set

20:00 – 22:00 DJ HEARTSTRING

Festival Summer of Joy, Youth, Freedom
Festival Summer of Joy, Youth, Freedom (Zdroj: Telekom)

Bratislavský pop-up event je súčasťou celoeurópskej série festivalov tanečnej hudby, ktorú organizuje Deutsche Telekom pod názvom „Summer of Joy, Youth, Freedom“. Tá odštartovala viedenským koncertom svetovej DJ Jayda G. ešte 1. júna. Po celej Európe je pripravených celkom 8 koncertov.

Viac informácií o evente nájdeš tu

Zdroj: PR článok
Odporúčame