Dawe White o sebe opäť dáva vedieť: Nepremeškajte skladbu TRANZ

Má tesne po dvadsiatke, už to nie je tínedžer, ale stále ho radíme k mladým talentom československej rapovej scény. Talentovaný mladík, ktorý si hovorí Dawe White po čase opäť dáva o sebe vedieť v skladbe menom Tranz. Ktovie, možno do tranzu dostane aj vás, rozhodne sa jej oplatí dať šancu.

Na skladbe sa objavil Adrian a produčne sa o ňu pričinil Black Rose Beatz. Táto pieseň vyšla štvrtého marca a videlo ju len pár tisíc ľudí, veríme, že možno aj po prečítaní tohto článku sa k nej dostane väčšia časť ľudí. Prečo?

Dôvod je prostý, možno si poviete, že Dawe White je len ďalší všedný chlapec, ktorý sa inšpiruje svojimi skúsenými kolegami. Už po pár sekundách ale zistíte, že sa jedná o originalného rapera, ktorý má čo povedať a v kombinácii s kvalitným beatom je celá vec pomerne dobre počúvateľná.

Dostupné na tomto linku.

Náš web je okrem noviniek o najznámejších rapových slovenských hudobných umelcoch taktiež priestor pre mladé talenty, ktorým scéna môže o niekoľko rokov patriť. Dawe White je podľa všetkého na správnej ceste, aby sme o ňom v budúcnosti ešte viackrát počuli.

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.