Dátum, kedy bude mať Pil C nový track je známy: To najlepšie, čo kedy napísal?

Pil C je raper, ktorý dbá na kvalitu. Netvorí pre to, že by musel ani pre to, aby bol stále na očiach. Keď niečo dá von, má to zmysel, keď niečo publikuje, viete, že s tým je spokojný a je to v určitom ohľade preňho posun. Preto aj medzi jeho troma albumi badáme intervaly – 2015,2017,2019. Aktuálne Lukáš na svojom profile hovorí o novom tracku, ktorý by nás mal všetkých poriadne zaujať.

Včera na svoj Instagram napísal: „Inak, včera som napísal asi jeden z mojich najlepších a najosobnejších trackov. Ak si môj fanúšik, tak dátum, kedy pôjde von, ti určite hovoriť nemusím.“ My vám to uľahčíme, nový singel od Pil C-ho vyjde 28.augusta a z toho, čo napísal je jasné, že už teraz sa poriadne máme na čo tešiť. Mala by to byť kvalita.

https://www.instagram.com/p/CDBq82FF6ct/

Ak vás táto fotografia s kuklou na hlave prekvapila, tak pripájame jeden aktuálny track, kde sa Pil C objavil na feate, aby vám to celé dalo o niečo väčší zmysel. A aby ste sa náhodou nezľakli.

Konkrétne išlo o track Fiji, kde Pil C spolupracoval s interpretmi Loko Loko a Daweed Hustle.

V zatiaľ poslednom zo svojich príspevkov Pil C avizuje, že jeseň bude poriadne nabitá, čo sa jeho práce týka. To len potvrdzuje slová o tom, že čoskoro pôjdu von jeho nové single a ešte možno o niečo viacej. Jeho priaznivci sa s určitosťou nudiť nebudú.

Foto: Pil C, profil na Instagrame

Odporúčame