Dan Nekonečný bol neskutočným showmanom: Pozri si top VIDEO rozhovory absurdného kráľa zábavy!

Dan Nekonečný (foto: Pitel/Flickr/Wikimedia Commons)

#Celé Česko a Slovenku v utorok zarmútila správa o úmrtí Dana Nekonečného. Ten nás opustil v mladom veku 52 rokov. Spevák, zabávač, či herec bol známy tým, že z neho vždy vyžarovala pozitívna nálada. Taktiež nemal problém rozveseliť ľudí okolo seba, či už sa ľudia na ňom zabávali úprimne alebo ironicky. Typický bol aj svojim jedinečným štýlom a často absurdným spôsobom vyjadrovania. To nám nespočetnekrát prezentoval aj v rôznych televíznych programoch. My si dnes ukážeme tie najpamätnejšie videá s nebohým umelcom.

Peříčko

Dan Nekonečný bol známy aj tým, že sa nikdy nebál rozprávať o sexualite na verejnosti. To nám ukázal aj v erotickej relácií Peříčko, kde ho vyspovedala slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová. Spevák sa vtedy vyjadril o viacerých zaujímavých témach, ako napríklad erotika v zahraničných krajinách, či o bezdotykovom orgazme.

Mr. GS

Na rozhovor si ho zavolali aj známi českí komici, Genzer a Suchánek. Okrem speváckeho vystúpenia zahrňoval rozhovor aj veľmi vtipné momenty. Pričom nám Dan znovu ukázal niečo z jeho jedinečného vyjadrovania.

Level Lama

Najčerstvejší z nami ponúkaných rozhovorov sa udial v Sajfovej youtube relácii Level Lama. Skvelé interview obsahuje informácie o umelcových vystúpeniach plných ohňov, ako relaxoval, či čo bolo tým dopingom, ktorý ho udržiaval v neustálej pozitívnej nálade.

U Zrebného s Frlajsom

Hoci nejde o rozhovor, okrem Sajfu sa Dan Nekonečný objavil aj v skeči slovenských youtubových komikov Lukáša Frlajsa a Mateja Zrebného. O tomto videu sme dokonca písali aj samostatný článok.

Najväčší hit

Článok nemôžeme ukončiť ničím iným, ako pravdepodobne najväčším hitom Dana Nekonečného. Ten pozná určite veľká väčšina z vás. Je ním samozrejme chytľavý song Samba King. My sa týmto chceme rozlúčiť so skvelým, zábavným a motivujúcim človekom, ktorým Dan jednoznačne bol. Odpočívaj v pokoji.

Odporúčame