Dameho výzva pre fanúšikov: Pomôžete mu s jedným projektom?

Ak váhate, koho sledovať na sociálnych sieťach, mali by ste uvažovať nad Damem z DMS. Keď niečo pridáva, je to väčšinou vtipné alebo to má vyššiu výpovednú hodnotu, akú by ste v úvode čítania konkrétneho príspevku očakávali. Pred približne týždňom člen úspešnej skupiny požiadal priaznivcom o pomoc.

Dame by bol rád, keby mu fanúšikovia posielali videá s ich blízkymi ľuďmi, ktorí žiaľ už nie sú medzi nami. Ide o jeden konkrétny projekt, o ktorom momentálne viac ale nevieme, ale ako Dame píše na sociálnej sieti, čoskoro by malo byť viac jasno. Pripájame jeho vyjadrenie, v ktorom celú problematiku vysvetľuje.

„Mám na vás jednu prosbu, je to spojené s jedným mojim projektom, ako konkrétne sa dozviete neskôr. Potrebujem zozbierať videá, kde sú pre vás dôležité osoby, ktoré už bohužial niesú medzi nami ?? Vo videu nejde o nejakú kvalitu, kľudne môžu byť aj úplne staré aj menej kvalitné, ide len o emóciu. Ak takéto video máš, pošli ho na email navzdynavas@gmail.com Ak by nevošlo do prílohy tak kľudne pošli link cez wetransfer/sendspace alebo podobné stránky.
A prosím neposielajte nezmysly je to vážny projekt, bude to použité na výbornú vec, úprimne a s úctou. Vopred vám ďakujem za spoluprácu ???.“

Ani my teraz nevieme, o čo presne ide, ale prvotná myšlienka vyzerá byť veľmi šľachetná a plná emócie. Preto Damemu držíme palce. Ak máte nejaké podobné videa aj vy, neváhajte mu ich poslať.

Foto: Dame

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *