Dameho odkaz pre Conspiracy Flat a názor na matematiku

Ak nesledujete rapera Dameho zo skupiny DMS na sociálnej sieti Instagram, pravdepodobne by ste to mali zmeniť. Jeho príspevky sú trefné, vtipné a odľahčené, pričom vás zaručene aspoň niekoľkokrát do týždňa pobavia a  vyčaria vám úsmev na tvári. Čo Dame publikoval teraz?

„Follow ?? @astralkid22(Morgan Sugarfreeman) z mužskej formácie @conspiracy_flat v preklade sprisahanie ploché, ktorý mi celý minulý rok kryl a v budúcnosti bude kryt chrbát na stejdži. Ďakujem, nech si zdravý a štasný. ??? Včera nešli instagramy tak som ti predĺžil narodeniny.
Pozdravujeme matematiku, mňa zas koli nej skoro nepustili k maturite aj ked som z nej nematuroval ??‍♂️ A počítať viem aj teraz len pomocou peňazí,“ 
napísal tento populárny raper na svojom profile.

Vtipný je z nášho pohľadu hlavne preklad Conspiracy Flat, ale to je jednoducho Dame a aj preto ho máme radi. Na zamyslenie je pre zmenu pohľad tohto rapera na matematiku, z ktorého si môžete čo to odniesť. Samozrejme, učiť sa treba a v škole je potrebné zabojovať o čo najlepšie výsledky, ale na druhej strane netreba byť z toho zúfalý, pretože škola nebola a nie je všetko. Treba na sebe pravidelne pracovať po všetkých stránkach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *