Dame vydáva video lyrics k trackom zo 100RY: Ide na to originálnym spôsobom

Dameho druhý sólový album 100RY bol vo veľa aspektoch jedinečný. Predovšetkým v tom, že Dame si sám texty nielen napísal a zarapoval, ale rovnako tak sa na skladbách postaral aj o beaty, pričom sa pustil aj do videoklipov. Jednoducho, investoval do toho veľmi veľa energie. Aj preto je veľká škoda, že 100RY zatiaľ nedostal svoje turné, ale vieme, aká je situácia, preto si treba počkať a určite sa všetci dočkáme.

Teraz sa Dame rozhodol zverejniť video lyrics k svojím trackom z druhého sólového albumu, čo môže album fanúšikom znova istým spôsobom oživiť, kým teda všetci čakáme na tour. Nejde ale na to formou, že publikuje na YouTube track a popri tom, ako hrá hudba, ide na obrazovke text. To je taká, povedzme to jednoducho, klasika. Dame rád robí veci originálne, rád si dáva záležať na tom, pod čo sa podpíše a v tomto prípade to potvrdzuje taktiež.

Vonku je track, kde sa objavuje Čis T – Nemám záujem. Keď si pozriete formu, akou Dame pristúpil k lyrics, tak opäť musíme dať palec hore. Aj keď ste totiž konkrétny track niekoľkokrát počuli, respektíve ho počúvate od júna, kedy album 100RY vyšiel, tak keď si pustíte lyrics video, dá vám to niečo nové a nebudete mať pocit, že ste sledovali niečo, čo už máte naštudované.

Okrem Nemám záujem je von aj Upokojte sa, kde Damemu sekunduje Leo lásik a aj Tina. Aj v tomto prípade ide o podarené video, ktoré vás v istých momentoch aj pobaví. Očakáva sa, že Dame bude touto formou publikovať aj ďalšie tracky. Zatiaľ môžeš dať odber na kanál a čakať, čo príde ďalej.

Foto: Dame, profil na Instagrame

Odporúčame