DAME si uvedomuje cestu, ktorú DMS prešlo: Uvedomíš si to aj ty

DMS je na vrchole. Separ, Dame aj Smart robia veľké veci. Vydali album, ktorý ani neoznámili, sú headlinermi na festivaloch, kluby z celého Česka a Slovenska chcú, aby vystupovali práve u nich. Nie vždy tomu ale bolo tak. Uvedomuje si to aj Dame, jeden z členov tejto úspešnej skupiny.

Krstným menom Adam, sa na svojom profile na sociálnej sieti vyjadril k momentu, v ktorom si takpovediac uvedomil, akú cestu chalani z DMS vlastne prešli. Pre úplne znenie sme to neupravovali, aby to bolo autentické.

MDMS je konečne dostupné na všetkých digitálnych platformách. A dosť ma na tom albume teší, že som robil aj tretinu hudieb. Na veci “F*CKOFF” som dokonca hral gitaru, nieje tam použitý žiadny sampel, je to celé zahrané jak orgazmus tvojej frajerky ?

Keby mi niekto povie pred rokmi že budem hrať gitaru do svojej hudby a Laco donej bude rapovať tak sa len zasmejem.

Začalo ma to baviť úplne inak, aj keď sú to veci ktoré sú asi len môj osobný úspech a málokoho to teší ako mňa. A koho to j*be, F*CKOFF. Hlavne že robíme čo nás baví.“

Mohol to vystihnúť vôbec lepšie? Moc si nemyslíme. Objavujú sa názory, pri všetkej úcte k Separovi, že najkreatívnejším členom DMS je práve Dame. Či je to pravda, to už necháme na vás, ale či už Separ, Smart alebo Dame, všetci traja prispievajú k celkovému dojmu veľkou mierou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *